Loteria szczepionkowa wyniki losowania 11.08.2021. Oto lista zwycięzców

Loteria szczepionkowa - jak się zapisać? Nadal można dołączyć do losowań Narodowego Programu Szczepień. Kto zwyciężył w wyniku losowania tygodniowego, które miało miejsce 11.08.21? Poniżej lista zwycięzców.

Jakie warunki należy spełnić, aby dołączyć do loterii Narodowego Programu Szczepień? Przede wszystkimi należy być osobą pełnoletnią i posiadać komplet szczepień - czyli jedną dawkę w przypadku Johnson&Johnson oraz dwie przy innych producentach. Kiedy można liczyć na wygraną? Niemalże od razu. Szansę na zdobycie nagrody pojawiają się bezpośrednio po zakończonej rejestracji. Kto zwyciężył w losowaniu 11.08.2021? Poniżej lista zwycięzców i omówienie sposobów dołączenia do loterii Narodowego Programu Szczepień. 

Zobacz wideo Selena Gomez została strollowana przez siostrę Gracie w filmie na TikToku

Loteria szczepionkowa rejestracja przez sms - jak się zapisać do loterii?

Po spełnieniu powyższych warunków, można zapisać się do loterii Narodowego Programu Szczepień na dwa sposoby:

  • online - korzystając z Internetowego Konta Pacjenta,
  • telefonicznie - dzwoniąc pod numer infolinii 989 i wyrażając zgodę na udział w losowaniach.

Chętne osoby mają czas na rejestrację do 30 września 2021 roku. 

Loteria szczepionkowa lista wygranych - kto zwyciężył 11.08.2021?

W wyniku losowania tygodniowego można liczyć na zdobycie 50 tysięcy złotych oraz hulajnogi elektrycznej Segway. Zwycięzcy otrzymują wiadomość tekstową o wygranej od "Loteria" na podany numer telefonu. W SMS znajdziemy link do formularza, który należy odesłać w ciągu 10 dni od jego otrzymania. Kto wygrał w ostatnim losowaniu tygodniowym? Lista poniżej.

Oto zwycięzcy z losowania tygodniowego 11.08.2021 - LINK TUTAJ.

Ważna informacja dla zwycięzców: nagrody są wydawane zwycięzcom do 31 stycznia 2022 roku, więc należy uzbroić się w cierpliwość. 

Więcej o: