Loteria szczepionkowa wyniki losowania 18.08.2021. [Lista zwycięzców]

Loteria dla zaszczepionych - komu udało się wygrać 18.08.21? Tego dnia miało miejsce kolejne losowanie tygodniowe, w wyniku którego można było zdobyć 50 000 zł lub hulajnogę elektryczną Segway. Poniżej lista zwycięzców.

Do loterii szczepionkowej wciąż można dołączyć. Jakie warunki należy spełnić, aby wziąć udział w losowaniach? Wystarczy być osobą pełnoletnią i zaszczepioną w sposób kompletny - jedną dawką szczepionki Johnson & Johnson oraz dwiema dawkami w przypadku innych producentów. Komu poszczęściło się podczas ostatniego losowania tygodniowego? Poniżej wyniki.

Zobacz wideo Premier o uchodźcach koczujących na granicy polsko-białoruskiej: Rozwiązaniem problemu tych osób nie jest wpuszczenie ich na terytorium Polski

Loteria szczepienia: wyniki losowania z 18.08.21

Co środę ma miejsce losowanie tygodniowe, które stwarza możliwość wygrania 50 tys. zł lub hulajnogi elektrycznej Segway. Zwycięzcy zostają poinformowani o wygranej za pomocą wiadomości SMS przychodzącej od numeru "Loteria". Nagrody wydawane są do 31 stycznia 2022 roku, więc należy uzbroić się w cierpliwość. W celu sprawdzenia, czy nasz los zwyciężył można także wejść na stronę loterii. Poniżej link.

Zwycięzcy losowania tygodniowego z 18.08.21 - LISTA.

Loteria dla zaszczepionych - jak się zapisać?

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków można przejść do rejestracji. Jak dołączyć do loterii Narodowego Programu Szczepień? Istnieją dwie drogi zapisu:

  • online - przy tej opcji wypełniamy formularz przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP) na stronie www.pacjent.gov.pl,
  • telefonicznie - dzwonimy w tym przypadku pod numer 989 i wyrażamy zgodę na udział w losowaniu.

Czas na zarejestrowanie się mija wraz z dniem 30 września 2021 roku. Większość uczestników nie może doczekać się wielkiego finału, który będzie miał miejsce 6 października 2021. W wyniku ostatniego losowania będzie można wygrać milion złotych lub samochód. 

Więcej o: