Loteria szczepionkowa wyniki: komu udało się wygrać 18.08.2021? [LISTA]

Loteria szczepionkowa - wyniki. Zainteresowanie tym tematem nie maleje - nic dziwnego, do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Komu poszczęściło się 18.08.21? Poniżej lista zwycięzców.

Już od początku lipca osoby zaszczepione w sposób zupełny (jedną dawką szczepionki Johnson & Johnson oraz dwiema dawkami w przypadku innych producentów) mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród z racji loterii Narodowego Programu Szczepień. Nadal można dołączyć do losowań po zarejestrowaniu się. Kto wygrał 18.08.2021? Poniżej lista.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska rusza z nowym wyzwaniem treningowym

Loteria szczepionkowa wyniki - poznaj zwycięzców z 18.08.21

W wyniku losowania tygodniowego, które ma miejsce co środę, można zdobyć 50 tys. zł lub hulajnogę elektryczną Segway. Wygrani dostają powiadomienie o zwycięstwie w postaci wiadomości SMS na podany numer telefonu. Nadawcą tej informacji jest "Loteria". Nagrody są wydawane do 31 stycznia 2022 roku. Poniżej link do listy zwycięzców.

Zwycięzcy losowania tygodniowego 18.08.21 - wyniki.

Loteria szczepionkowa rejestracja online - jak zapisać się do loterii? 

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków, można przystąpić do rejestracji. W jaki sposób dołączyć do losowań z racji loterii Narodowego Programu Szczepień? Istnieją dwa sposoby zapisu:

  • online - wypełniamy formularz dostępny na IPK, czyli Internetowym Koncie Pacjenta, adres - www.pacjent.gov.pl,
  • telefonicznie - wykonujemy połączenie pod numer 989 i wyrażamy zgodę na udział w losowaniach.

Do kiedy można się zarejestrować? Czas na dołączenie do loterii mija wraz z dniem 30 września 2021 roku. Większość Polaków nie może doczekać się wielkiego finału, który stwarza możliwość zdobycia miliona złotych lub Toyoty C-HR. Ostatnie losowanie będzie miało miejsce 6 października 2021 roku.

Więcej o: