Loteria szczepionkowa rejestracja online. Jeśli nie chcesz stracić szansy, musisz się pospieszyć

Loteria szczepionkowa rejestracja online i telefonicznie. Jeśli nie chcesz stracić szansy na zdobycie nagród w losowaniach, musisz się pospieszyć. Już wkrótce zapisy zostaną zamknięte.

Od początku lipca każdy w pełni zaszczepiony ma szansę na zdobycie wygranej w wielkiej loterii szczepionkowej. Losowania odbywają się w każdą środę. Za nami już sześć z nich, ale wciąż mamy szansę na to, aby wyrazić chęć wzięcia udziały w kolejnych. Ostatnie tygodniowe losowanie zaplanowano na 6 października 2021. Jak się zapisać?

Zobacz wideo Wiadomości Rząd zapowiada kolejne programy zachęcające do szczepień

Loteria szczepionkowa rejestracja online. Jak się zapisać na kolejne losowania?

Loteria szczepionkowa nie jest obowiązkowa, a przyjęcie szczepionki nie gwarantuje tego, że będziemy brani pod uwagę w losowaniach. Aby mieć możliwość na wygraną, niezbędna okaże się odpowiednia deklaracja. Udział w loterii może wziąć każda osoba pełnoletnia, której udało się do tego czasu zaszczepić dwoma dawkami szczepionki lub jedną dawkę w przypadku szczepionki Johnson&Johnson. Istnieją trzy drogi zapisu:

  • poprzez Internetowe Konto Pacjenta (IKP)
  • telefonicznie pod numerem 989
  • wysyłając SMS o treści „Szczepimy się" pod numer 880-333-333

Loteria szczepionkowa. Kiedy kolejne losowania?

Przed nami wciąż pozostaje kilka terminów losowań. Każde z nich odbywa się w środę. Harmonogram prezentuje się następująco:

  • 25 sierpnia 2021 - losowanie tygodniowe;
  • 1 września 2021 - losowanie tygodniowe;
  • 8 września 2021 - losowanie tygodniowe i miesięczne (dla osób zapisanych w sierpniu);
  • 15 września 2021 - losowanie tygodniowe;
  • 22 września 2021 - losowanie tygodniowe;
  • 6 października 2021 - losowanie tygodniowe, miesięczne (dla osób zapisanych we wrześniu) i finałowe.

Loteria szczepionkowa – nagrody. Na jakie zwycięstwo możemy liczyć?

Wszystkie wyniki losowań tygodniowych znajdziemy na stronie rządowej gov.pl. Są one na bieżąco aktualizowane i publikowane, dlatego stają się najbardziej wiarygodnym źródłem informacji. Do wygrania mamy nagrody natychmiastowe wysokości 50 tys. zł lub hulajnogi elektryczne Segway w losowaniach tygodniowych, 100 tys. zł lub samochód Toyota Carolla w losowaniach miesięcznych oraz samochód Toyota C-HR oraz milion złotych w losowaniu finałowym.

Więcej o: