Loteria szczepionkowa - lista wygranych. Kto wygrał 50 tys. zł? Sprawdź wyniki losowania z 25.08.2021

Trwa loteria Narodowego Programu Szczepień. Co środę do wygrania są cenne nagrody. 25 sierpnia odbyło się kolejne losowanie, w którym do wygrania było 50 tys. złotych i hulajnogi elektryczne. Kto zdobył nagrody? Sprawdź: loteria szczepionkowa - lista wygranych 25.08.2021.

Coraz mniej czasu zostało na wzięcie udziału w loterii szczepionkowej. Jednak wszyscy ci, którzy już się zarejestrowali, mogą spać spokojnie i czekać na kolejne szanse na zdobycie nagród. W środę 25 sierpnia odbyło się kolejne losowanie tygodniowe. Kto znalazł się na liście zwycięzców? 

Zobacz wideo Rząd dopuści możliwość mieszania szczepionek przeciw COVID-19

Loteria szczepionkowa - lista wygranych. Wyniki losowania z 25.08.2021

25 sierpnia 2021 odbyło się kolejne losowanie tygodniowe. Do wygrania było pięć nagród w wysokości 50 tys. złotych oraz sześćdziesiąt hulajnóg elektrycznych. Komu udało się wygrać? Wyniki losowania znajdziesz tutaj: lista wygranych w loterii szczepionkowej.

Na liście zwycięzców znajdują się imiona, inicjał nazwiska i początek numeru telefonu, więc tak naprawdę, aby być pewnym wygranej, trzeba poczekać na wiadomość od Totalizatora Sportowego. Każdy zwycięzca otrzyma w ciągu dwóch dni od dnia następnego po losowaniu (czyli do 28.08) SMS-a o wygranej. Wiadomość przyjdzie z numeru podpisanego jako "Loteria". 

Loteria szczepionkowa - terminy losowań. Kiedy kolejna szansa na wygraną? 

Oprócz losowań dziennych, w których można wygrać 200 lub 500 zł, odbywają się także losowania tygodniowe. Odbywają się w każdą środę aż do 6 października. Poza nimi czekają nas jeszcze dwa losowania miesięczne: 

  • 8 września (dla zarejestrowanych w sierpniu); 
  • 6 października (dla zarejestrowanych we wrześniu).

Na 6 października wyznaczony został także termin losowania finałowego, w którym do wygrania będzie milion złotych lub samochód.

Loteria szczepionkowa - rejestracja online. Jak się zarejestrować?

Udział w loterii mogą wziąć osoby pełnoletnie, które przyjęły pełne szczepienie. Każda z tych osób musi się zarejestrować. Można to zrobić na dwa sposoby:

  • przez internet - wypełniając formularz przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP) na stronie www.pacjent.gov.pl;
  • telefonicznie - dzwoniąc pod numer 989 i wyrażając zgodę na udział w losowaniu;

Czasu na rejestrację jest coraz mniej. Swój udział w loterii musisz zadeklarować do 30 września 2021. 

Więcej o: