Loteria szczepionkowa: Kiedy kolejne losowanie? Nadal można wygrać m.in samochód oraz milion złotych

Loteria szczepionkowa już od pierwszych losowań budzi wiele emocji. Do wygrania są nagrody pieniężne, ale nie tylko. Lista zwycięzców rośnie, a wszystkie fanty nie zostały jeszcze rozdane. Kiedy kolejne losowanie i co można wygrać? Nadal czekają m.in samochód i milion złotych.

Loteria szczepionkowa z początku miała na celu zachęcić Polaków, aby wzięli udział w szczepieniu na COVID-19. Teraz, kiedy pełną dawkę przyjęło ponad 18 mln osób, pozostało czekać na rozdanie obiecanych nagród. Lista zwycięzców na stronie gov.pl wzrasta, ale to jeszcze nie koniec. Do wygrania nadal są największe fanty, które zostaną rozlosowane podczas ostatniego starcia. Kiedy będzie miało miejsce ostateczne rozlosowanie nagród i kto ma szanse na zwycięstwo? Sprawdź, czy rejestracja przebiegła poprawnie, oraz jakie nagrody mogą trafić właśnie do ciebie. 

Zobacz wideo Rząd zapowiada kolejne programy zachęcające do szczepień

Loteria szczepionkowa: Kto może wziąć udział w loterii i jak się zarejestrować?

W loterii może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, która jest zamieszkała na terenie Polski i została w pełni zaszczepiona na koronawirusa. Możliwe warianty to szczepienie dwiema dawkami szczepionek Pfizer, Moderna lub AstraZeneca lub jedną dawką szczepionki Johnson&Johnson. Konieczne jest, aby szczepienie było zarejestrowane w Systemie P1 e-Zdrowie nie później niż do dnia 4 października 2021 roku do godziny 23:59:59. Rejestracja, która jest niezbędna aby wziąć udział w loterii szczepionkowej odbywa się po pełnym zaszczepieniu i jest możliwa drogą Internetową przez Konto Pacjenta (IKP) lub telefonicznie pod numerem 989 a także SMS-owo, wysyłając wiadomość o treści SzczepimySie na numer 880-333-333. Informacja o zwycięstwie w loterii będzie przysłana SMSem i widoczna na www.gov.pl.

Wesele w środku tygodnia? Dla wielu gości to problem Wesele w środku tygodnia? Dla gości to przeważnie problem

Loteria szczepionkowa nagrody: Co można wygrać w najbliższych losowaniach?

Loteria szczepionkowa odbywa się w różnych terminach. Każdy tydzień to nowe nagrody i kolejna szansa na wygraną dla wielu osób. Warto dodać, że wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego. Do wygrania w losowaniu natychmiastowym są nagrody pieniężne w kwocie 200 i 500 złotych, losowanie cotygodniowe to szansa na wygranie hulajnogi marki Segway-Ninebot oraz pięciu nagród po 50 000 złotych, w losowaniu comiesięcznym gracze mają szansę otrzymać samochód Toyota Corolla (2 osoby) lub 100 000 złotych (dwie osoby). Największe emocje budzi ostateczne losowanie, które będzie miało miejsce tylko raz. W ostatecznym losowaniu na które czeka większość zarejestrowanych, do wygrania jest samochód Toyota C-HR (x2) i mln złotych (x2).

Zasiłek pogrzebowy 2021 - ile wynosi i gdzie się o niego ubiegać? Zasiłek pogrzebowy 2021. Ile wynosi i kto może go odebrać?

Loteria szczepionkowa: Kiedy odbędzie się ostatnie losowanie?

Ostateczne losowanie, które jednocześnie zakończy loterię szczepionkową odbędzie się już niedługo. Pozostało niewiele ponad miesiąc, bo nastąpi ono już 6 października 2021 roku. Osoby które do tej pory nie otrzymały żadnej nagrody nadal mają szansę walczyć o najwyższą wygraną. 

Więcej o: