Loteria szczepionkowa - o której godzinie rozpocznie się losowanie 01.09.2021? Do szczęśliwców trafi po 50 000 zł

Loteria szczepionkowa. Już dziś, 01.09.2021, odbędzie się kolejne losowanie w ramach wielkiej loterii szczepionkowej. Będzie ono brało pod uwagę osoby zaszczepione pomiędzy 23 a 29 września 2021. O której pojawią się wyniki i gdzie ich szukać?

Loteria szczepionkowa to jeden ze sposobów na zachęcenie Polaków do szczepień przeciwko COVID-19. Za nami już kilka losowań, ale szanse na wygraną wciąż pozostają niezmienne. Istotne jest jednak to, by pamiętać o odpowiednim wypełnieniu odpowiedniego formularza i dotrzymaniu obowiązujących terminów. Kiedy poznamy kolejną listę zwycięzców? Poznaj warunki uczestnictwa i terminy losowań.

Loteria szczepionkowa – wyniki. Kiedy kolejne losowania? To już dziś!

Podczas dzisiejszego losowania będziemy mieli okazję poznać zwycięzców, którzy otrzymają 50 tysięcy złotych lub hulajnogę elektryczną. Nagrody dedykuje się osobom, które zdążyły zarejestrować się do loterii w terminie 23-29 sierpnia 2021. Zestaw obowiązujących nagród co tydzień wygląda dokładnie tak samo, a im wcześniej zdążymy załatwić wszelkie formalności, tym większe szanse na wygraną. Kiedy dowiemy się, jaki jest wynik? Lista zwycięzców zwykle pojawia się na stronie www.gov.pl/web/loteria/ w godzinach popołudniowych, choć czasami pojawiają się delikatne spóźnienia. Kolejne szanse na wygraną pojawią

Szczepionka przeciwko COVID-19 Bezpłatny urlop dla niezaszczepionych. Rewolucja możliwa od września

się w dniach: 8 września, 15 września, 22 września oraz 6 października.

Loteria szczepionkowa – rejestracja. Jak się zapisać?

Do loterii szczepionkowej może przystąpić każda osoba dorosła w pełni zaszczepiona, co oznacza przyjęcie dwóch dawek szczepionki lub jednej dawki w przypadku szczepionki Johnson&Johnson. Jeśli chcemy liczyć na możliwość wygranej, musimy zdecydować się na zapisy do loterii najpóźniej 30 września 2021. Im wcześniej jednak zdecydujemy się na wypełnienie formalności, tym większe szanse na wygraną zyskujemy. Aby dokonać rejestracji, możemy wybrać dwie opcje:

  • internetowe konto pacjenta
  • infolinia 989

Informacja o wygranej oraz kod zostaną do nas przekazane poprzez SMS, a każda zarejestrowana osoba ma szansę na cztery wygrane: nagroda natychmiastowa, nagroda tygodniowa, nagroda miesięczna lub nagroda finałowa.

Loteria szczepionkowa – nagrody. Na jakie bonusy możemy liczyć?

Tak, jak już wspomnieliśmy wcześniej, podczas loterii możemy liczyć na nagrody natychmiastowe, tygodniowe, miesięczne lub na nagrodę finałową. Co pięćsetna osoba zyskuje szansę na zdobycie 200 złotych, a co dwutysięczna osoba na 500 złotych. Losowania miesięczne gwarantują nagrody w postaci 100 tysięcy złotych lub samochód Toyota Carolla. Wielki finał, który zaplanowany został na 6 października 2021, obiecuje nam zaś otrzymanie miliona złotych lub samochodu Toyota C-HR. Wszelkie benefity osiągnięte z tytułu loterii szczepionkowej wydawane są do 31 stycznia 2022.

Więcej o: