Loteria szczepionkowa wyniki losowania 08.09.2021: komu udało się wygrać? Oto zwycięzcy [Lista]

Loteria Nardowego Programu Szczepień nadal trwa. Można do niej dołączyć do 30 września 2021 roku. Kto może wziąć udział w losowaniach? Osoba pełnoletnia i zaszczepiona. Za nami dziewiąte losowanie tygodniowe. Komu tym razem się poszczęściło?

Osoby pełnoletnie z jedną dawką szczepionki Johnson & Johnson lub z dwiema dawkami szczepionki w przypadku innych producentów, mogą dołączyć do loterii Narodowego Programu Szczepień. Niemalże chwilę po zakończonej rejestracji pojawia się szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród. Gotówka, samochód i hulajnoga elektryczna wywołują na Polakach ogromne wrażenie. W wyniku losowania tygodniowego, które miało miejsce dzisiaj, można było wygrać 50 tys. zł oraz hulajnogę elektryczną Segway. Komu się udało? Poniżej lista zwycięzców.

Zobacz wideo Kylie Jenner potwierdziła, ze spodziewa się drugiego dziecka. Znów długo utrzymywała to w tajemnicy

Loteria szczepionkowa rejestracja online - jak się zapisać?

Po spełnieniu warunków, można przystąpić do rejestracji. Istnieją dwie drogi zapisu do loterii Narodowego Programu Szczepień:

  • rejestracja za pomocą IPK (Internetowego Konta Pacjenta),
  • wykonanie połączenia pod numer infolinii Narodowego Programu Szczepień 989 i wyrażenie zgody na udział.

Loteria szczepionkowa wyniki 08.09.2021 - lista zwycięzców

Warto mieć na uwadze, że nagrody są wydawane do 31 stycznia 2022 roku, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość. Komu poszczęściło się podczas dziewiątego losowania loterii Narodowego Programu Szczepień? Link dostępny jest tutaj. Komu udało się zdobyć nagrodę główną, czyli 50 tys. zł?

  • 501-1**-*** - PAWEŁ F.
  • 608-6**-*** - ADAM G.
  • 503-5**-*** - KONRAD W.
  • 535-3**-*** - AGNIESZKA C.
  • 792-5**-*** - ADAM N.

Pozostałe osoby mogą liczyć na hulajnogę elektryczną Segway. Największe emocje budzą jednak nagrody finałowe, czyli milion złotych oraz Toyota C-HR. Ostatnie losowanie, czyli wielki finał odbędzie się 6 października 2021 roku.

Więcej o: