Loteria szczepionkowa rejestracja online: szczepienie nie wystarczy, aby wygrać nagrody

Nadal trwają losowania loterii szczepionkowej. To oznacza, że masz szansę na wygraną, jednak musisz spełnić określone warunki. Trzeba być osobą pełnoletnią, zaszczepioną i co jeszcze? Wymagana jest rejestracja online. Sprawdź, jak to zrobić aby nie ominęła cię nagroda.

W loterii szczepionkowej wzięło już udział ponad milion osób. Listy zwycięzców można znaleźć na oficjalnej stronie gov, gdzie regularnie aktualizowane są wyniki kolejnych losowań. Za nami już losowania tygodniowe i miesięczne. Wiele osób czeka na tzw. końcowe losowanie, w którym do wygrania są naprawdę duże nagrody. Niezależnie od tego, kiedy pacjent otrzymał tzw. paszport covidowy, nadal ma szansę zarejestrować się i powalczyć o wygraną. Niezbędna jest jedynie rejestracja, która jest możliwa online. Wiele osób obawia się tej formy, jednak jest ona bardzo łatwa. Jak się zarejestrować?

Zobacz wideo Na czym będzie polegała loteria narodowa? "Będą cztery szanse"

Loteria szczepionkowa rejestracja online: udział w loterii jest bardzo łatwy

Aby wziąć udział w loterii szczepionkowej, należy posiadać swój profil na stronie gov.pl, która brała udział również w rejestracji na szczepienia. Na stronie trzeba znaleźć pole „Zaloguj się na IKP" czyli Internetowe Konto Pacjenta. Kolejno po prawej stronie od przycisku e-rejestracja, należy kliknąć pole „Zaloguj się" w prawym górnym rogu. Następnym krokiem jest potwierdzenie tożsamości, które nie będzie problemem dla większości obywateli. Można tego dokonać np. za pomocą profilu zaufanego lub banku. 

Jak wziąć udział w loterii? Wystarczy krótki formularz online

Po zalogowaniu na Internetowe Konto Pacjenta, pozostaje uzupełnienie formularza, który jest niezbędny aby wziąć udział w losowaniu. Najważniejsza jest w nim akceptacja regulaminu, oraz podanie numeru telefonu. Po wysłaniu formularza pozostaje nam śledzić wyniki losowań na stronie internetowej. 

Jak sprawdzić wyniki losowania? Wyniki loterii szczepionkowej znajdziesz na stronie

Wyniki loterii szczepionkowej są aktualizowane na bieżąco na stronie gov.pl. Oprócz tego zwycięzca, który poprawnie podał numer telefonu, zostanie powiadomiony o wygranej za pomocą sms-a. 

Loteria szczepionkowa nagrody. Co można wygrać w loterii narodowego banku szczepień?

W loterii finałowej, której losowanie już niedługo padną największe nagrody, pięć razy po 50 tysięcy złotych, oraz 60 hulajnóg elektrycznych. Nadal rozlosowywane są również mniejsze fanty pieniężne. Codziennie do wygrania jest 200, lub 500 złotych. Losowania odbywają się także co tydzień i co miesiąc.

Więcej o: