Loteria szczepionkowa - wyniki losowania 15.09.2021. Te osoby wygrały 50 tys. zł

Loteria szczepionkowa - wyniki losowania 15.09.2021. Dziś odbyło się kolejne losowanie nagród w loterii Narodowego Programu Szczepień. Do wygrania było pięć nagród w wysokości 50 tys. złotych oraz hulajnogi elektryczne. Komu poszczęściło się w tym losowaniu. Sprawdź: loteria szczepionkowa - lista zwycięzców.

Do 6 października trwa loteria Narodowego Programu Szczepień. Każdy uczestnik ma aż cztery szanse na wygraną. W tym tygodniu koleje osoby zdobyły cenne nagrody. Kto znalazł się na liście zwycięzców?

Zobacz wideo Co mówią niezaszczepione osoby, które przez COVID trafiają do szpitala?

Loteria szczepionkowa (zdjęcie ilustracyjne)Loteria szczepionkowa rejestracja - jak się zapisać? Pozostało niewiele czasu

Loteria szczepionkowa - wyniki losowania 15.09.2021. Sprawdź listę zwycięzców

W losowaniach tygodniowych do zdobycia jest 50 tysięcy złotych lub hulajnoga elektryczna. Losowania odbywają się w każdą środę. Komu udało się wygrać w tym tygodniu? Pięć osób zdobyło 50 tys. zł, a sześćdziesięciu szczęśliwców otrzyma hulajnogi elektryczne. Wyniki losowania znajdziesz tutaj: lista wygranych w loterii szczepionkowej.

Loteria szczepionkowa - lista zwycięzców 15.09.2021Loteria szczepionkowa - lista zwycięzców 15.09.2021 gov.pl

Każdy zwycięzca otrzyma SMS z informacją o wygranej. Totalizator Sportowy wysyła wiadomość w ciągu dwóch dni od dnia następnego po losowaniu (w wypadku ostatniego losowania do 18.09.2021). Wiadomość przyjdzie z numeru podpisanego jako "Loteria".

Najniższa krajowaDo kiedy trzeba wykorzystać zaległy urlop? Musisz pilnować terminu!

Loteria szczepionkowa - terminy losowań. Następne losowanie już niedługo

Kolejne losowania tygodniowe odbędą się 22.09 i 6.10. Poza tym czekają nas jeszcze losowanie miesięczne i finałowe - oba odbędę się 6 października. W losowaniu finałowym na zwycięzców czekają dwie nagrody w wysokości milion złotych oraz dwa samochody Toyota C-HR.

Narodowy Spis Powszechny. Do kiedy można się spisać? (zdjęcie ilustracyjne)Spis powszechny 2021 przez Internet. To ostatni dzwonek aby się spisać

Loteria szczepionkowa - rejestracja online. Jak wziąć udział w loterii?

Tylko do 30 września można zadeklarować swój udział w loterii. Mogą to zrobić wszystkie osoby pełnoletnie, które przyjęły pełne szczepienie. Zarejestrować można się na dwa sposoby:

  • online - wypełniając formularz przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP) na stronie www.pacjent.gov.pl (na IKP, możesz się zalogować przy użyciu profilu zaufanego, e-dowodu lub bankowości mobilnej);
  • telefonicznie - dzwoniąc pod numer 989 i wyrażając zgodę na udział w losowaniu;
Więcej o: