Loteria szczepionkowa - wyniki losowania 15.09.2021. Te osoby wygrały 50 tys. zł

Loteria szczepionkowa - wyniki losowania 15.09.2021. Dziś odbyło się kolejne losowanie nagród w loterii Narodowego Programu Szczepień. Do wygrania było pięć nagród w wysokości 50 tys. złotych oraz hulajnogi elektryczne. Komu poszczęściło się w tym losowaniu. Sprawdź: loteria szczepionkowa - lista zwycięzców.

Do 6 października trwa loteria Narodowego Programu Szczepień. Każdy uczestnik ma aż cztery szanse na wygraną. W tym tygodniu koleje osoby zdobyły cenne nagrody. Kto znalazł się na liście zwycięzców?

Zobacz wideo Co mówią niezaszczepione osoby, które przez COVID trafiają do szpitala?

Loteria szczepionkowa - wyniki losowania 15.09.2021. Sprawdź listę zwycięzców

W losowaniach tygodniowych do zdobycia jest 50 tysięcy złotych lub hulajnoga elektryczna. Losowania odbywają się w każdą środę. Komu udało się wygrać w tym tygodniu? Pięć osób zdobyło 50 tys. zł, a sześćdziesięciu szczęśliwców otrzyma hulajnogi elektryczne. Wyniki losowania znajdziesz tutaj: lista wygranych w loterii szczepionkowej.

Loteria szczepionkowa - lista zwycięzców 15.09.2021Loteria szczepionkowa - lista zwycięzców 15.09.2021 gov.pl

Każdy zwycięzca otrzyma SMS z informacją o wygranej. Totalizator Sportowy wysyła wiadomość w ciągu dwóch dni od dnia następnego po losowaniu (w wypadku ostatniego losowania do 18.09.2021). Wiadomość przyjdzie z numeru podpisanego jako "Loteria".

Loteria szczepionkowa - terminy losowań. Następne losowanie już niedługo

Kolejne losowania tygodniowe odbędą się 22.09 i 6.10. Poza tym czekają nas jeszcze losowanie miesięczne i finałowe - oba odbędę się 6 października. W losowaniu finałowym na zwycięzców czekają dwie nagrody w wysokości milion złotych oraz dwa samochody Toyota C-HR.

Loteria szczepionkowa - rejestracja online. Jak wziąć udział w loterii?

Tylko do 30 września można zadeklarować swój udział w loterii. Mogą to zrobić wszystkie osoby pełnoletnie, które przyjęły pełne szczepienie. Zarejestrować można się na dwa sposoby:

  • online - wypełniając formularz przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP) na stronie www.pacjent.gov.pl (na IKP, możesz się zalogować przy użyciu profilu zaufanego, e-dowodu lub bankowości mobilnej);
  • telefonicznie - dzwoniąc pod numer 989 i wyrażając zgodę na udział w losowaniu;
Więcej o: