Loteria szczepionkowa: nagrody zostały wylosowane. Oto zwycięzcy, którzy otrzymają 50 000 złotych

Loteria szczepionkowa: poznaliśmy zwycięzców losowania tygodniowego 15.09.2021. Komu udało się wygrać 50 tysięcy złotych? Przedstawiamy listę zwycięzców.

Loteria szczepionkowa trwa, ale nasze szanse na wygraną już wkrótce całkowicie wygasną. Losowanie finałowe zaplanowano już na 6 października 2021. Póki co jednak w każdym tygodniu poznajemy kolejnych zwycięzców losowań tygodniowych. 15 września 2021 poznaliśmy nowych szczęśliwców. Komu udało się zdobyć 50 tysięcy złotych? Oto lista zwycięzców.

Zobacz wideo Na czym będzie polegała loteria narodowa? "Będą cztery szanse"

Loteria szczepionkowa. Jak się zapisać?

Loteria Narodowego Programu Szczepień rozpoczęła się 1 lipca 2021. Udział w losowaniach mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie, które do 30 września 2021 przyjmą w pełni szczepienie przeciwko COVID-19. W pełni oznacza jedną dawkę szczepionki Johnson&Johnson lub dwie dawki szczepionki innych producentów. Aby być branym pod uwagę podczas loterii, należy zarejestrować chęć wzięcia udziału za pomocą strony internetowej www.pacjent.gov.pl lub dzwoniąc pod numer 989.

Loteria szczepionkowa – wyniki losowań 15.09.2021. Lista zwycięzców

W losowaniach tygodniowych mamy możliwość zdobycia 50 tysięcy złotych lub hulajnogi elektryczne marki Segway. Loteria odbywa się w każdą środę, a pełne wyniki możemy sprawdzić za pomocą tej strony: lista zwycięzców loteria szczepionkowa 2021. Każdy zwycięzca otrzyma SMS z wiadomością o wygranej. Powinniśmy go otrzymać w ciągu dwóch dni od ogłoszenia wyników. Komu udało się zdobyć nagrodę główną w tym tygodniu?

Loteria szczepionkowa - lista zwycięzców 15.09.2021Loteria szczepionkowa - lista zwycięzców 15.09.2021 gov.pl

Loteria szczepionkowa - terminy losowań

Większość losowań już za nami, jednak wciąż mamy szansę na wygraną w losowaniach tygodniowych 22 września oraz 6 października. Październikowa data jest jednak wyjątkowa, bo właśnie wtedy nastąpi także losowanie, w którym poznamy zwycięzców nagrody finałowej, którą jest milion złotych lub samochód Toyota C-HR.  

Więcej o: