Loteria szczepionkowa wyniki losowania: komu udało się wygrać? [Lista]

Loteria szczepionkowa wyniki losowania - komu poszczęściło się 15.09.21? W wyniku losowania tygodniowego, które ma miejsce w każdą środę, można zdobyć 50 tys. zł lub hulajnogę elektryczną Segway. Poniżej lista zwycięzców.

Loteria szczepionkowa wciąż trwa, ale pozostało niewiele czasu na dołączenie do losowań. W każdym tygodniu istnieje szansa na wygraną, jednak Polacy najbardziej nie mogą doczekać się losowania finałowego, które będzie miało miejsce 6 października 2021. W wyniku wielkiego finału można zdobyć milion złotych lub auto Toyota C-HR. Komu natomiast udało się zwyciężyć podczas ostatniego losowania tygodniowego?

Zobacz wideo Marta Linkiewicz rozpuszcza kwas w ustach

Loteria szczepionkowa wyniki losowania - poznaj zwycięzców z 15.09.2021

Losowanie tygodniowe odbywa się w każdą środę. Wyniki publikowane są na stronie gov.pl. Kto wygrał gotówkę lub hulajnogę elektryczną? Link do listy znajduje się TUTAJ. Każdy zwycięzca otrzyma na podany numer telefonu wiadomość o wygranej. Warto mieć na uwadze, że nagrody wydawane są do 31 stycznia 2022 roku, więc należy uzbroić się w cierpliwość.

Loteria szczepionkowa rejestracja - jak się zapisać?

W celu dołączenia do loterii Narodowego Programu Szczepień należy najpierw zaszczepić się - jedną dawką szczepionki w przypadku Johnson&Johnson lub dwiema w przypadku pozostałych producentów. Należy być także osobą pełnoletnią. Do 30 września można dołączyć do losować następującymi drogami:

  • wyrażając zgodę na udział na IKP,
  • wykonując połączenie pod numer 989.

Loteria szczepionkowa - terminy losowań

Szansa na zdobycie nagrody pojawia się niemalże od razu po dokonaniu rejestracji. Za nami większość losowań. Jaką datę oprócz 6 października warto mieć na uwadze? W środę, 22 września będzie miało miejsce kolejne losowanie tygodniowe.

Więcej o: