Loteria Narodowego Programu Szczepień - wyniki 22.09.2021. Te osoby wygrały 50 tys. zł

Loteria Narodowego Programu Szczepień - wyniki 22.09.2021. Loteria szczepionkowa potrwa tylko do 6 października. 22 września odbyło się kolejne losowanie tygodniowe. Komu udało się wygrać 50 tys. zł, a kto otrzyma hulajnogę elektryczną?

22.09.2021 odbyło się przedostatnie losowanie tygodniowe w loterii szczepionkowej. Kolejne osoby zdobyły cenne nagrody. Kto znalazł się na liście zwycięzców? 

Zobacz wideo Rząd zapowiada kolejne programy zachęcające do szczepień

Spis Powszechny (zdjęcie ilustracyjne) Narodowy Spis Powszechny 2021 - pilnuj terminu. Zostało kilka dni

Loteria Narodowego Programu Szczepień - wyniki losowania 22.09.2021. Sprawdź listę zwycięzców

22 września do wygrania było 50 tysięcy złotych lub hulajnoga elektryczna. Komu udało się wygrać w tym tygodniu? Pięć osób zdobyło 50 tys. zł, a sześćdziesięciu szczęśliwców otrzyma hulajnogi elektryczne. Wyniki losowania znajdziesz tutaj: lista wygranych w loterii szczepionkowej.

Każdy zwycięzca otrzyma SMS z informacją o wygranej. Totalizator Sportowy wysyła wiadomość w ciągu dwóch dni od dnia następnego po losowaniu (w wypadku ostatniego losowania do 25.09.2021). Wiadomość przyjdzie z numeru podpisanego jako "Loteria".

Loteria szczepionkowa - terminy losowań. Została ostatnia szansa na wygraną

Kolejne losowanie tygodniowe odbędzie się 6 października. Tego dnia odbędą się także losowanie miesięczne i losowanie finałowe. Tego dnia uczestnicy loterii będą mogli zdobyć 100 tys. zł, milion złotych, samochody Toyota Corolla i Toyota C-HR. 

Zmiana czasu 2021 (zegar - zdjęcie ilustracyjne) Zmiana czasu na zimowy 2021. Kiedy przestawimy zegarki?

Loteria szczepionkowa - zapisy. Jak wziąć udział w loterii? Loteria szczepionkowa - numer telefonu

Jeśli jeszcze nie zapisałeś się do loterii szczepionkowej, to masz na to czas do 30 września. Udział w loterii mogą wziąć wszystkie osoby pełnoletnie, które przyjęły pełne szczepienie. Zarejestrować można się na dwa sposoby:

  • online - wypełniając formularz przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP) na stronie www.pacjent.gov.pl (na IKP, możesz się zalogować przy użyciu profilu zaufanego, e-dowodu lub bankowości mobilnej);
  • telefonicznie - dzwoniąc pod numer 989 i wyrażając zgodę na udział w losowaniu. 

Modne kurtki na jesień i zimę 2021

Więcej o: