Loteria szczepionkowa - wyniki losowań 22.09.2021. Komu udało się wygrać 50 000 tysięcy złotych?

Wyniki losowania loterii szczepionkowej 22.09.2021. Za nami kolejne losowanie nagród Narodowego Programu Szczepień. Do wygrania było pięć nagród pieniężnych oraz hulajnogi elektryczne. Lista zwycięzców.

Za nami kolejne losowanie tygodniowe loterii szczepionkowej. W losowaniu może wziąć udział każda osoba dorosła, która przyjęła jedną dawkę szczepionki Johnson&Johnson lub dwie dawki szczepionki innych producentów. 22 września poznaliśmy nowych zwycięzców. Kto zgarnął 50 tysięcy złotych?

Zobacz wideo Prezydent przeciw obowiązkowym szczepieniom. Dr Karauda komentuje

Loteria szczepionkowa – wyniki losowania 22.09.2021. Sprawdź listę zwycięzców

W losowaniach tygodniowych do wygrania mamy 50 tysięcy złotych lub hulajnogi elektryczne. Losowania odbywają się cyklicznie, w każdą środę. Komu udało się wygrać tym razem? Tradycyjnie pięć osób zgarnęło nagrodę pieniężną, natomiast hulajnoga trafiła do sześćdziesięciu szczęśliwców. Pełną listę wygranych sprawdzić na tej stronie: lista zwycięzców w loterii szczepionkowej.

Osoby, które wygrały 50 tysięcy złotych:

  • 669-2**-*** BRONISŁAW K.
  • 506-8**-*** IGA M.
  • 518-3**-*** PRZEMYSŁAW D.
  • 530-8**-*** AGNIESZKA Ś.
  • 508-3**-*** ANNA H.

Każdy zwycięzca otrzyma SMS z informacją o wygranej. Wiadomość powinna się pojawić w ciągu dwóch dni od dnia następnego po losowaniu.

Loteria szczepionkowa – rejestracja online. Czy możemy jeszcze wziąć udział w loterii?

Zapisy na loterię szczepionkową potrwają do 30 września 2021. Do rejestracji mogą przystąpić tylko i wyłącznie osoby dorosłe, które zostały w pełni zaszczepione. Istnieją dwie drogi zapisów:

  • online - wypełniając formularz przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP) na stronie www.pacjent.gov.pl (na IKP, możesz się zalogować przy użyciu profilu zaufanego, e-dowodu lub bankowości mobilnej);
  • telefonicznie - dzwoniąc pod numer 989 i wyrażając zgodę na udział w losowaniu;
Więcej o: