Loteria szczepionkowa rejestracja: To ostatni moment, aby wygrać wielkie nagrody

Zwycięzców loterii szczepionkowej jest coraz więcej. Niedawno Totalizator Sportowy, który jest organizatorem loterii, podał informację, że do 8 sierpnia w loterii szczepionkowej zarejestrowanych było ponad 3,6 mln uprawnionych osób. Liczba nadal wzrasta, ale termin rejestracji powoli dobiega końca. Nie wszyscy zaszczepieni zdecydowali się wziąć udział w loterii. Już niedługo odbędzie się ostateczne losowanie, w którym do wygrania będą niemałe nagrody.

Zobacz wideo Na czym będzie polegała loteria narodowa? "Będą cztery szanse"

Jakie nagrody są do wygrania w loterii szczepionkowej? Pozostały największe nagrody

Losowania odbywają się codziennie. Do wygrania są tzw. nagrody natychmiastowe, ale nie tylko. Za sobą mamy już liczne losowania tygodniowe, a także miesięczne, w których padły nagrody takie jak hulajnogi elektryczne czy 100 000 złotych. Osoby, którym się nie poszczęściło czekają jednak na największą wygraną. W loterii finałowej, która odbędzie się już niedługo do wygrania są dwie nagrody po 1000 000 złotych, a także dwa samochody Toyota C-HR. Te fanty budzą największe emocje wśród zaszczepionych.

Loteria szczepionkowa rejestracja: Jak wziąć udział w loterii?

Aby wziąć udział w loterii nie wystarczy przyjąć pełnej dawki szczepionki na COVID-19. Konieczna jest również rejestracja, która nie może odbyć się osobiście. Można jej dokonać wyłącznie na stronie Internetowej https://pacjent.gov.pl/ poprzez profil pacjenta lub telefonicznie na Infolinii Narodowego Programu Szczepień. Konieczne jest zaakceptowanie regulaminu i wyrażenie zgody na wzięcie udziału.

Do kiedy można wziąć udział w loterii szczepionkowej? To ostatni moment

Ostateczny dzień rejestracji trwa do północy 30.09.2021. Tylko do końca tego dnia jest możliwa rejestracja, aby wziąć udział w ostatecznym losowaniu, które będzie miało miejsce 6.10.2021 r. Pospiesz się, aby nie stracić wygranej. Pamiętaj, że aby wziąć udział należy mieć skończone 18 lat.

Więcej o: