Loteria Narodowego Programu Szczepień wyniki: komu udało się wygrać?

Loteria dla zaszczepionych - informacje. W celu wzięcia udziału w losowaniach należy być osobą pełnoletnią i zaszczepioną kompletem szczepień. Po spełnieniu tych warunków można się zarejestrować. Do kiedy jest czas na wypełnienie formularza? To ostatni moment.

Za nami kilkanaście losowań z loterii Narodowego Programu Szczepień. Według informacji ze strony Totalizatora Sportowego, do 8 sierpnia zarejestrowało się ponad 3,6 mln uprawnionych osób. Ta liczba do tej pory znacznie wzrosła, ale pamiętajmy, że czasu na wypełnienie formularza i dołączenie do losowań pozostało niewiele. Kiedy mija termin i kto zwyciężył w ostatnim losowaniu?

Zobacz wideo Adrian Zandberg był gościem Porannej Rozmowy Gazeta.pl (30.09)

Loteria dla zaszczepionych - to ostatni dzwonek, aby wziąć udział

Po spełnieniu wcześniej wspomnianych warunków, można przystąpić do rejestracji następującymi drogami:

  • online - wypełniając formularz dostępny na https://pacjent.gov.pl/,
  • telefonicznie - wykonując połączenie pod numer Infolinii Narodowego Programu Szczepień, czyli 989.

Uwaga. Termin upływa 30 września 2021 roku. Chętni mają czas do północy!

Loteria dla zaszczepionych - komu udało się wygrać w ostatnim losowaniu?

Ostatnie losowanie tygodniowe odbyło się 22 września 2021 roku. Oznaczało możliwość zdobycia nagród takich jak 50 tysięcy złotych oraz hulajnoga elektryczna Segway. Osoby, które zwyciężyły powinny mieć na uwadze fakt, że nagrody są wydawane do 31 stycznia 2022 roku, więc należy uzbroić się w cierpliwość. Link do listy zwycięzców dostępny jest TUTAJ.

Loteria dla zaszczepionych - termin losowania finałowego

Na wielki finał czeka mnóstwo Polaków. Stwarza on możliwość zdobycia miliona złotych oraz samochodu osobowego. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji nawet ostatniego dnia, kiedy można przyłączyć do loterii, mają szansę na wygraną. Losowanie finałowe będzie miało miejsce 6 października 2021 roku.

Więcej o: