Finał loterii szczepionkowej. Oto lista zwycięzców 06.10.2021! Komu udało się wygrać 1 mln złotych?

Loteria szczepionkowa była tematem numer jeden przez wiele miesięcy. Dziś nastał wielki dzień - za nami losowanie finałowe. Komu udało się wygrać 1 milion złotych lub samochód Toyota CH-R? Lista szczęśliwców jest długa.

Właśnie wybiła godzina wielkiego finału loterii szczepionkowej. Za nami jedenaście losowań tygodniowych, tysiące wygranych i miesiące oczekiwań. Dziś wszystkie osoby, które do 30 września 2021 zdążyły przejść przez rejestrację, dostały szansę na to, by wrócić do domu z milionem złotych lub Toyotą C-HR – ale to nie wszystko – odbyło się także losowanie tygodniowe oraz miesięczne. Kto znalazł się wśród szczęśliwców? Oto lista zwycięzców.

Zobacz wideo Premier obiecuje: Szczepionka na koronawirusa będzie darmowa i dobrowolna

Loteria covidowa – wyniki. Komu udało się wygrać?

Każdy, kto znalazł się wśród grona zwycięzców, otrzyma SMS z informacją o wygranej w ciągu dwóch dni od następnego dnia po losowaniu. Nadawcą będzie „LOTERIA" – więc bądźcie czujni. Pełną listę zwycięzców z każdego tygodniowego, miesięcznego oraz finałowego losowania znajdziemy na stronie: lista zwycięzców loteria szczepionkowa.

W losowaniach miesięcznych mogliśmy wygrać 100 tysięcy złotych lub samochód Toyota Corolla. 6 października na liście zwycięzców głównych nagród znaleźli się:

  • 693-1 **-*** PIOTR B. 
  • 669-1 **-*** MAŁGORZATA G. 
  • 791-5 **-*** MACIEJ Ś. 
  • 507-2 **-*** ANNA Z. 

Jednak najbardziej ekscytujące dla nas wszystkich okazało się oczywiście losowanie finałowe, w którym mogliśmy wygrać aż 1 milion złotych lub samochód osobowy Toyota C-HR. Kto znalazł się wśród szczęśliwców?

  • 509-7 **-*** JACEK R. 
  • 507-7 **-*** BARBARA G. 
  • 500-3**-*** PATRYCJA W. 
  • 605-6 **-*** PRZEMYSŁAW Z. 

Emeryci500 plus dla seniora to szansa na zastrzyk gotówki. Kto dostanie świadczenie?

Loteria szczepionkowa – rejestracja. Jakie warunki należało spełnić, aby wziąć udział w loterii?

Aby znaleźć się w puli losowania, należało przyjąć jedną dawkę szczepionki Johnson&Johnson lub dwie dawki szczepionki innych producentów. Warto zaznaczyć, że udział w loterii mogły wziąć jedynie osoby pełnoletnie, które po zalogowaniu na IKP  wypełniły odpowiedni formularz, pozwalający na wprowadzenie w pulę kandydatów do wygranej. Czas na zapisy minął wraz z dniem 30 września 2021. 

Więcej o: