Seniorka z Polski mówi o Putinie. Padły mocne słowa. "Na cóż on liczy?"

Wojna w Ukrainie trwa. Na ulicach giną już nie tylko żołnierze, ale również cywile. Ostrzeliwane i bombardowane są szkoły, szpitale, czy komisariaty policji. Sytuacja jest niezwykle napięta. Dziennikarz serwisu "Goniec.pl" zapytał polską seniorkę co myśli o Władimirze Putinie.

Więcej o obecnej sytuacji w Ukrainie przeczytacie na Gazeta.pl

Ukraina broni się każdego dnia. Prezydent Wołodymyr Załenski w wielu swoich konferencjach powtarzał, że jego kraj się nie podda i będzie walczył o swoją wolność. Cały świat patrzy na to jak Załenski nie chowa się i nie ucieka, a staje ramię w ramię ze swoimi obywatelami, którzy gotowi są oddać życie za swój kraj. Wielu nazwało prezydenta Ukrainy prawdziwym bohaterem. Pewne jest, że zapisze się on na kartach historii. Prawdopodobnie gdybyście zapytali kogokolwiek o to, co sądzi o prezydencie Ukrainy, padłyby podobne słowa. 

Sytuacja wygląda zupełnie inaczej kiedy pada nazwisko Putin. Dziennikarz serwisu "Goniec.pl" zapytał polską seniorkę o to, co myśli o prezydencie Rosji. Kobieta nie przebierała w słowach. 

Zobacz wideo

Seniorka mówi co myśli o Władimirze Putinie 

Na TikToku pojawiło się nagranie z polską seniorką, która w mocnych słowach wypowiada się o prezydencie Rosji. - "W moim otoczeniu niektórzy bardzo źle się wyrażają, nie tylko przeklinając, ale po prostu, że jego (przyp. red. Władimira Putina) należałoby po prostu unieszkodliwić jakoś" - zaczyna swoją wypowiedź kobieta. W dalszej części rozmowy kobieta przyznała, że jest katoliczką i miałaby problem z tym "unieszkodliwieniem". 

Natomiast wydaje mi się, że on jest naprawdę niespełna rozumu, bo na cóż on liczy? Niedługo będzie miał bunt we własnym kraju. 

- dodała. 

Prawdopodobnie seniorka z nagrania nie jest jedyną osobą, która ma podobne zdanie na temat Władimira Putina. Cały świat przygląda się temu, co się dzieje w Ukrainie i wysyła apele, żeby to się skończyło. 

Słychać również głosy od obywateli Rosji, że oni nie chcą wojny, nie zgadzają się z tym co się dzieje. Rosyjska modelka Irina Shayk w swoich social mediach poprosiła fanów o pomoc dla najmłodszych uczestników tej wojny i uchodźców. Jak sama zapewniła, finansowo wsparła takie organizacje jak UNICEF i Czerwony Krzyż. 

Więcej o: