Para lekarzy z Kijowa pobrała się w szpitalu. Nie chcieli już dłużej czekać

Konto Nexta udostępniło na Twitterze nagranie z jednego ze szpitali w Kijowie. Para lekarzy postanowiła już dłużej nie czekać i powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w szpitalnej sali, ubrani w medyczne uniformy. - Jeszcze uda im się nadrobić, wierzę w to mocno - czytamy w komentarzach.

Więcej o aktualnej sytuacji w Ukrainie przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Rosjanie protestują przeciwko wojnie. "Nie dla wojny", "Wstyd"

W nocy z 23 na 24 lutego rozpoczęła się rosyjska inwazja na Ukrainę. W stolicy Ukrainy cały czas przebywa nie tylko wojsko, lecz także cywile, którzy każdego dnia mierzą się z ostrzałem i bombardowaniami. Aktualnie oczy całego świata zwrócone są w tę część Europy, a media informują nie tylko o walkach zbrojnych, lecz także pokazują poruszające historie zwykłych ludzi. Niedawno pisałyśmy o parze, która miała wziąć ślub za kilka miesięcy, jednak ze względu na sytuację, zmienili swoje plany. Yaryna Ariewa i Światosław Fursin pobrali się kilka godzin po ataku Rosji na ich kraj, a następnie dołączyli do obrony terytorialnej. Teraz sieć obiegł kolejny filmik pary, która zdecydowała się powiedzieć sakramentalne "tak" i to w trakcie pracy.

Para lekarzy z Kijowa pobrała się w szpitalu. "Niech żyją długo i szczęśliwie"

Media społecznościowe obiegło ostatnio nagranie opublikowane na Twitterze przez konto Nexta. Na udostępnionym wideo widać parę lekarzy pracujących w jednym z kijowskich szpitali, którzy podjęli decyzję o tym, by się pobrać. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w jednej z sal, a towarzyszyli im znajomi z pracy. Patrząc na ich stroje można się domyślać, że do szybkiej ceremonii doszło w trakcie lub tuż po pracy, gdyż oboje byli ubrani w lekarskie kitle. 

Pod postem na Twitterze pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Jeszcze uda im się nadrobić, wierzę w to mocno
Niech żyją długo i szczęśliwie
Gratulacje i najlepsze życzenia
Bądźcie zdrowi i szczęśliwi
Życzę miłości, pokoju i wolności

- czytamy.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o: