Wojna w Ukrainie. Ślub przerwał alarm przeciwlotniczy. Ceremonię kontynuowano w schronie

Ślub ukraińskiego policjanta i jego narzeczonej został przerwany przez alarm przeciwlotniczy. Para zdecydowała się jednak kontynuować ceremonię, składając przysięgę w pobliskim schronie. "Podczas gdy w Kijowie podczas bombardowań rodzą się dzieci, w Awanhardzie rodzą się nowe rodziny" - przekazały lokalne władze.

Więcej o obecnej sytuacji w Ukrainie przeczytacie na Gazeta.pl

"I już tam Władysław i Natalia oficjalnie stali się mężem i żoną" - przekazały lokalne władze w mediach społecznościowych, informując o ślubie, jaki odbył się w jednym ze schronów w miejscowości Awanhard w obwodzie odeskim na Ukrainie.

Zobacz wideo

Ukraina. Para pobrała się w schronie

Władysław służy w policji i aktywnie angażuje się w pomoc rodakom. Para nie chcąc więc zwlekać z ceremonią, zdecydowała pobrać się w trakcie wojny. Ich ślub w urzędzie został jednak przerwany przez alarm przeciwlotniczy. Mimo niesprzyjających okoliczności zdecydowano się jednak kontynuować ceremonię i parze udzielono ślubu w jednym z tamtejszych schronów.

"Podczas gdy w Kijowie podczas bombardowań rodzą się dzieci, w Awanhardzie rodzą się nowe rodziny" - czytamy w komunikacie lokalnych władz.

"Miejmy nadzieję, że już niedługo wraz ze zwycięstwem nowożeńcy będą świętować ślub w gronie swoich krewnych i przyjaciół" - dodano, życząc nowożeńcom "spokojnego i szczęśliwego życia małżeńskiego".

Więcej o: