Anna Lewandowska zdradziła, co zrobi z mieszkaniem po babci. "Na pewno tego by chciała"

Anna Lewandowska musiała zmierzyć się ostatnio z ogromną stratą. Trenerka pożegnała ukochaną babcię, jednak mimo wszystko aktywnie zaangażowała się w pomoc potrzebującym osobom z Ukrainy. Na Instagramie poinformowała, co wraz z rodziną zamierzają zrobić z mieszkaniem po babci.

Więcej o aktualnej sytuacji w Ukrainie przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Antywojenne protesty w Rosji. Są zatrzymani

W nocy z 23 na 24 lutego rozpoczęła się rosyjska inwazja na Ukrainę. Sytuacja wywołała ogromne poruszenie na całym świecie. Wiele Polek i Polaków momentalnie zaangażowało się w pomoc dla uchodźców przybywających zza wschodniej granicy. Osoby publiczne również nie pozostają obojętne. Jedną z nich jest Anna Lewandowska, która wraz ze swoim zespołem pomaga uciekającym z ogarniętej wojną Ukrainy. - Dostaję od Was setki, jak nie tysiące wiadomości o tym, co robicie, gdzie potrzebna jest pomoc, jak wygląda sytuacja w poszczególnych miejscach... Ale musimy pamiętać, że w chaosie różnych działań i informacji można mocno się pogubić, marnując sporo energii, która naprawdę potrzebna jest gdzie indziej. Dlatego to takie ważne, żebyśmy powoli dążyli do porządkowania tego wszystkiego, by działać nie tylko z sercem, ale i z głową - napisała na instagramowej relacji.

Anna Lewandowska zdradziła, co zrobi z mieszkaniem po babci

Anna Lewandowska postanowiła ostatnio poinformować również swoje obserwatorki oraz swoich obserwatorów na Instagramie, co stanie się z mieszkaniem po babci. Trenerka opublikowała na InstaStories czarno-białe zdjęcie wnętrza jednego z pomieszczeń i napisała, że wraz z rodziną szykują je dla rodziny z Ukrainy:

Szykujemy mieszkanie dla rodziny z Ukrainy. Mieszkanie po Babci... Na pewno tego by chciała.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Więcej o: