"Musisz czuć się jak księżniczka". Ojciec pokazał córce, jak powinna wyglądać pierwsza randka

3-letnia Arianna Fladager dzięki swojemu tacie może powiedzieć, że jej pierwsza randka była idealna pod każdym względem. Ojciec pomagał wybrać jej kreację i dodatki na wyjście, otwierał przed nią drzwi i zabrał na słodki deser do cukierni.

Noe Fladager, ojciec Arianny, postanowił, że raz w miesiącu będzie zabierał swoją córeczkę na randkę. O niezwykłym pomyśle na spotkania na FB napisała Caitlin Fladager, mama Arianny, a żona Noego:

Mój mąż postanowił, że raz w miesiącu będzie zabierał naszą małą dziewczynkę na "randkę", gdzie może się wystroić i pójść na ciasto i lody. Tego wieczoru odbyło się ich pierwsze wyjście. Pomógł jej wybrać strój, przygotować torebkę, przytrzymał jej drzwi i czuła się jak księżniczka. Pokochała to i była tak szczęśliwa, kiedy wróciła do domu. Już zawsze będzie wiedziała, jak powinna być traktowana, bo jej tata daje jej tak dobry przykład

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy dorosłych zachwyconych pomysłem ojca:

Superpomysł! Co za wspaniały ojciec. Mała zapamięta to na zawsze!
Mark! Gdy będziemy mieli córkę, powinieneś zabrać ją na taką randkę
Wspaniałe! Więcej mężczyzn powinno tak robić!

Mała Arianna randkę z własnym ojcem z pewnością zapamięta na długo. Noe dzięki takim spotkaniom buduje więź z córką oraz uczy ją, jak w dorosłym świecie powinna być traktowana przez mężczyzn.

Czy takie randki z córką to dobry pomysł na budowanie więzi rodzic - dziecko? Jesteśmy ciekawi Waszego zdania.

To też może cię zainteresować:


"Rodzic nie powinien dawać nastolatkowi alkoholu" - blogerka. "Nie zgodzę się z tobą" - pisali czytelnicy

"Tego nie zrobiłabym dla dziecka" - blogerka. Ty też byś tego nie zrobiła?

Więcej o: