Niezwykły Worek na Prezenty w TK Maxx!

W TK Maxx Święta trwają cały rok! Już niedługo do wszystkich sklepów zawita wyjątkowy gość - Worecki, czyli Niezwykły Worek na Prezenty, który zaprasza do wzięcia udziału w świątecznym konkursie marki. Klienci, którzy wykażą się spostrzegawczością i jako pierwsi odnajdą ukryte w TK Maxx Niezwykłe Worki będą mogli cieszyć się oryginalnymi upominkami przez kolejnych12 miesięcy!

Bohaterem świątecznego spotu TK Maxx jest Niezwykły Worek Na Prezenty zwany Woreckim, który odnaleziony przez wyjątkowo sprytną klientkę, trafia do jej domu i staje się ukochanym pupilem rodziny. Worecki przez kolejnych 12 miesięcy nie opuszcza spostrzegawczej klientki i towarzysząc jej cały rok, obdarowuje ją wyjątkowymi upominkami. Reklama ukazuje niekończące się możliwości prezentowe – od klasycznych po zupełnie nieoczekiwane. W ten sposób marka pragnie zaprosić swoich klientów do niesamowitej zabawy konkursowej, jaką jest poszukiwanie Woreckiego w sklepach
TK Maxx oraz sprawianie radości najbliższym poprzez obdarowywanie ich wymarzonymi prezentami. 

Na czym polega konkurs TK Maxx? W sklepach na terenie Polski zostaną ukryte worki w czerwono-białe paski. Osoby, które wykażą się spostrzegawczością oraz refleksem i znajdą je jako pierwsze wygrają wyjątkowy prezent – przez cały rok co miesiąc będą otrzymywać od TK Maxx pudełka upominkowe pełne niesamowitych niespodzianek od TK Maxx. Dzięki temu wyjątkowa magia prezentowych możliwości trwa i trwa, aż do następnych Świąt! Ułatwieniem w poszukiwaniu magicznego, świątecznego worka Woreckiego będą wskazówki pojawiające się na profilu TK Maxx na Facebooku!

A tak o kampanii mówi Deborah Dolce, dyr. Marketingu TK Maxx: ,,Uwielbiamy zaskakiwać naszych klientów. Tym razem pozytywnych emocji dostarczy wyjątkowy konkurs. Wprost nie możemy się doczekać, kiedy Niezwykłe Worki na Prezenty ukryte na terenie naszych sklepów znajdą się w rękach laureatów, a tym samym magia obdarowywania z TK Maxx zagości w ich domach przez cały rok”.

O TK Maxx:

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji. TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc.

Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl oraz na http://mediacentre.tkmaxx.pl/