HBO, Canal Plus i Netflixa z nowymi serialami. Propozycje na jesień

HBO, Canal Plus i Netflix przygotowały na jesień wiele ofert nowych filmów i seriali, które będą z czasem pojawiały się na antenach i serwisach streamingowych. Na jakie produkcje warto zwrócić uwagę?
Zobacz wideo

Jesień zapowiada się jako bardzo dobry czas dla fanów seriali. Niebawem na antenach telewizyjnych oraz w serwisach streamingowych zadebiutują nowe tytuły, przy których chętniej zostaniemy w domu, zwłaszcza w chłodne i deszczowe dni. Jakich nowości możemy się spodziewać?

HBO, Netflix i Canal Plus na jesień - widzowie czekają na "Watahę", "Uwięzione" i "Czarną Domenę"

Jedną z najbardziej wyczekiwanych premier na HBO jest serial "Watchmen", który powstał na podstawie komiksu. Z zapowiedzi wynika, że będzie to mroczna produkcja, która oddaje wątki zawarte w komiksie, jednak jest dostosowana do naszych czasów. Tym razem zamaskowani superbohaterowie rozpoczną rewolucję w świecie pozbawionym internetu i smartfonu. Do obejrzenia produkcji zachęca też znakomita obsada, w której znaleźli się Regina King, Robert Redford i Jeremy Irons. Premiera 20 października na kanale HBO. Z polskich produkcji najciekawszą wydaje się być trzeci sezon serialu "Wataha". Tym razem oczyszczony z zarzutów strażnik graniczny Wiktor Rebrow wraca w Bieszczady, by rozwiązać niedokończone sprawy. Na premierę serialu "Watahy" będziemy musieli trochę poczekać - pierwszy odcinek pojawi się w HBO i HBO Go dopiero 30 października.

Z kolei na Netflixie pojawią się m.in nowy sezon serialu "Uwięzione". W czwartej serii hiszpańskiej produkcji będziemy śledzić dalsze losy kobiet przebywających w zakładzie karnym. Pod koniec września pojawią się także nowe odcinki dobrze przyjętego serialu dokumentalnego "Wyjaśniamy", w którym poznajemy odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas współcześnie pytania. W październiku na Netflixie pojawią się także kontynuacje "Peaky Blinders", "Riverdale" czy "Rzymskich dziewczyn". Pełna lista nowości Netflixa w październiku dostępna jest tutaj.

Abonenci Canal Plus mogą się szykować na wyczekiwany przez krytyków serial "Czarna Domena". W dokumencie tym przedstawione zostaną problemy hejtu, patotreści, fake newsów czy cyberprzestępczości. Psychologowie, policjanci, informatycy i socjolodzy zbadają, jak przestępczość internetowa wpływa na nas i całe społeczeństwo. Pełna lista nowości na platformie Canal Plus dostępna jest na stronie kultura.gazeta.pl

Więcej o: