U nich łatwo o focha. Najbardziej obrażalskie znaki zodiaku. Tych osób lepiej jest nie denerwować

Dystans do świata i życia to cecha, którą chciałoby posiadać wielu z nas. W idealnym świecie wszyscy ludzie byliby nastawieni do życia "na luzie". Jednak, jak wszyscy dobrze wiemy, świat nie jest idealny. Niektóre osoby są bardzo wrażliwe na uszczypliwości. Sprawdź, które znaki zodiaku łatwo jest urazić.

Każdy z nas ma swoje czułe punkty – czasami nawet łatwo jest w nie trafić. Niektórzy jednak są szczególnie wrażliwi na wypowiadane słowa. Te cztery znaki zodiaku łatwo jest urazić. Często nawet przyjmują wszelką krytykę i żarty z dużo większą powagą, niż powinni. Fochy, kłótnie, ciche dni  są u nich na porządku dziennym. O których osobach mówimy?

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Najbardziej obrażalskie znaki zodiaku 

Baran

Osoby spod znaku Brana są bardzo pewne siebie. Mają o sobie wysokie mniemanie, a każda uszczypliwość depcze po ich dumie. Nie dopuszczają do siebie myśli, że mogły zrobić coś źle lub podjąć złą decyzję. Jeśli coś nie idzie po ich myśli, zwalają odpowiedzialność na drugą osobę tak, aby to one stały się ofiarą czyiś błędów. Lubią z kogoś pożartować, ale jeśli chodzi o żarty z nich, poczucie humoru automatycznie znika.

Panna 

Panny na pierwszy rzut oka wydają się być niesamowicie zabawnymi osobami. Są pełne energii, lubią się śmiać i bawić. Mają jednak drugą stronę medalu – są perfekcjonistami i nie rozumieją, że to, co myślą i robią może być złe. Brak im dystansu i ciężko sprostać ich oczekiwaniom. Gdy zranisz uczucia Panny, ciężko będzie odzyskać jej sympatię.

Rak

Osoby urodzone pod znakiem Raka mają serce ze szczerego złota. Są pełne empatii, zrozumienia i chęci pomocy. Zawsze można na nie liczyć i chętnie oddadzą wszystko, by pomóc drugiej osobie. Są jednak nieco przewrażliwione i przejmują się rzeczami, na które inni nie zwróciliby nawet uwagi. Ponieważ ciągle chcą nieść komuś swoją pomoc, czują się zmęczone i często reagują gwałtownie na drobnostki. Gdy ktoś im czegoś odmawia, wychodzą z siebie.

Skorpion 

Skorpiony są bardzo emocjonalne i wybuchowe. Łatwo doprowadzić je do granic histerii. W ich mniemaniu są nieomylne, a każdy sprzeciw wobec ich zdania traktują jak zniewagę. Na siłę szukają sobie wrogów i sytuacji, w których mogłyby się do kogoś doczepić. Stwarzanie sztucznych problemów to ich główna domena, a próbę zażegnania konfliktu traktują jako okazanie drugiemu swojej łaski.

Więcej o: