Córka Tadeusza Drozdy spełnia się jako aktorka. 40-latka jest odważną feministką

Joanna Drozda jest jedną z trzech córek Tadeusza Drozdy, popularnego satyryka z programu "Śmiechu warte". 40-latka realizuje się jako aktorka, a ostatnio także jako odważna feministka.

Tadeusz Drozda to jeden z najsłynniejszych polskich satyryków. Największą popularnością cieszył się w latach 90., kiedy to realizował się w roli satyryka i konferansjera w programie "Śmiechu warte". 71-latek po zakończeniu kariery oddał się życiu rodzinnemu. Dumny tata ma co pielęgnować, bowiem doczekał się aż trzech córek: Małgorzaty, Joanny i Ewy. Okazuje się, że jego 40-letnia córka Joanna poszła w ślady utalentowanego ojca i robi karierę artystyczną.

Joanna Drozda realizuje się jako aktorka

Joanna Drozda jest z wykształcenia aktorką i ma na swoim koncie liczne występy w serialach. Jedną z nich jest wcielenie się w rolę Elwiry w serii: "Nad rozlewiskiem", "Życie nad rozlewiskiem", "Miłość nad rozlewiskiem" i "Dom nad rozlewiskiem". Fani z pewnością kojarzą ją także z serialu "Ojciec Mateusz", gdzie odgrywa postać żony Henryka. 

 

Joanna Drozda szokuje poglądami feministycznymi na Instagramie

Joanna Drozda jest popularna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje dość kontrowersyjne zdjęcia. Media szczególnie kojarzą ją z sytuacji, kiedy to przewodniczyła w "narodowym jedzeniu bananów" pod Muzeum Narodowym, co było odpowiedzią na zastosowaną przez instytucję cenzurę. Niedawno pokazała także zdjęcie włosów pod pachami czy ujęcie nagiego ciała przy lodówce. Teraz postanowiła pokazać fanom swój bujny zarost:

Wa?sy sa? bardzo twarzowe. Bardzo mi do twarzy w wa?sach. Chyba zamiast botoxów, tres i sztucznych rzęs zamówię sobie dużo różnych wąsów na różne okazje.
 

Ojciec zabiera swoją córeczkę na randki raz w miesiącu"Musisz czuć się jak księżniczka". Ojciec pokazał córce, jak powinna wyglądać pierwsza randka

Kim jest Joanna Drozda?

Joanna Drozda to polska aktorka filmowa i teatralna. W 2004 rok ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie i tuż po studiach rozpoczęła współpracę ze Starym Teatrem w Krakowie. Od 2008 roku związana jest z Teatrem Dramatycznym w Warszawie. 

 
 

Anna Lewandowska pokazała, jak filtr na Instagramie zmienił jej twarz (zdjęcie ilustracyjne)Anna Lewandowska pokazała, jak filtr na Instagramie zmienił jej twarz. Wygląda jak zupełnie inna osoba

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Jaka gwiazdę chciałaby zagrać Małgorzata Rozenek? Nasze pytanie rozbroiło ją
Więcej o: