Ola Żebrowska pokazała brzuch po trzech ciążach. "Brawo Olu, że pokazujesz normalność"

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny zdobyła się na szczery wpis, pokazując w sieci, jak wygląda jej brzuch po trzech ciążach. - Dziękuję, że tak to pokazujesz. Rzeczy oczywiste w tej czasoprzestrzeni są nieakceptowane... - pisały zachwycone jej postawą fanki.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Aleksandra Żebrowska należy do grona gwiazd, które otwarcie sprzeciwiają się zafałszowanemu obrazowi rzeczywistości, jaki promowany jest w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie daleki jest od wyidealizowanych obrazków, jakie zwykliśmy oglądać w sieci, a Żebrowska chętnie porusza tam ważne społecznie tematy, ukazując m.in. prawdziwe oblicze macierzyństwa. I to właśnie szczerość i dystans do świata zapewniły jej rzesze fanek i fanów.

Zobacz wideo

Aleksandra Żebrowska pokazała pomarszczony brzuch

Tym razem Żebrowska po raz kolejny postanowiła poruszyć temat ciałopozytywności. Już wcześniej na jej profilu mogliśmy bowiem zobaczyć zdjęcia prezentujące bliznę po cesarskim cięciu, czy cellulit. Teraz z kolei matka trojga dzieci, zdecydowała się pokazać, jak wygląda jej brzuch po trzech ciążach.

- Wiecie, dlaczego nasza skóra traci elastyczność, marszczy się, pojawiają się na niej rozstępy i cellulit? - napisała pod opublikowanymi przez siebie fotografiami, na których pokazuje, jak zmienia się jej brzuch, w zależności od pozycji. - Dlatego, że jest skórą - skwitowała po prostu.

Jej szczerość ponownie spotkała się z pozytywną reakcją fanek, które dziękowały jej za walkę z wszechobecną presją idealnego wyglądu.

Brawo Olu, że pokazujesz normalność
Dziękuję, że tak to pokazujesz. Rzeczy oczywiste w tej czasoprzestrzeni nieakceptowane...
Świetna jest Twoja szczerość i prostota w odniesieniu do ciała! Bardzo to lubię
Takie oczywiste, a dla wielu osób to wiedza tajemna i celowo robią młodym ludziom kisiel z mózgu, totalnie zakłamując rzeczywistość i wpędzając w kompleksy. Brawo za ważny i potrzebny post

- pisały.

Wśród komentarzy pojawił się także wpis Zosi Zborowskiej. - Dziękuje Ci za ten post. Kocham siebie za to, że urodziłam córeczkę, ale czasem ciężko mi się przyzwyczaić do nowego brzuszka z rozstępami itd. - przyznała ze szczerością.

 
Więcej o: