Pamiętacie Sabrinę? "Nastoletnia czarownica" ma dziś 46 lat! Czym się dziś zajmuje?

"Sabrina, nastoletnia czarownica" to bez dwóch zdań jeden z najbardziej kultowych serialów lat 90. Przygody młodej wiedźmy i jej gadającego kota przyciągnęły prawdziwą rzeszę fanów. Grającą główną rolę aktorka skończyła w tym roku 46 lat. Jak dziś wygląda Melissa Joan Hart?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kto nie oglądał "Sabriny, nastoletniej czarownicy" niech pierwszy rzuci kamieniem. Serial stał się jednym z klasyków Polskiej ramówki telewizyjnej lat 90 i wczesnych dwutysięcznych. Jednak od jego premiery minęły już prawie trzy dekady. Jak zmieniła się Melissa Joan Hart, aktorka grającą tytułową wiedźmę?

Zobacz wideo "Chilling Adventures of Sabrina" - część 4. Nowe-stare ciotki w pierwszym fragmencie

Swoją karierę rozpoczęła, gdy miała zaledwie 4 lata. Poznaj historię Melissy Joan Hart

Gwiazda po raz pierwszy wystąpiła przed kamerami w wieku 4 lat. Nie była to jednak produkcja znanego filmu, czy serialu, a zwykła reklama dziecięcych zabawek do kąpieli. Swoją pierwszą dużą rolę otrzymała 11 lat później. Melissa dostała wtedy angaż do zagrania tytułowej postaci w serialu produkcji Nickelodeon "Clarissa wyjaśni wszystko". Młoda aktorka szybko zyskiwała na popularności, czego dowodem może być angaż w pełnometrażowym filmie poświęconym odgrywanej przez nią postaci. Po sukcesie "Clarissy" kobieta zagrała znaną wszystkim Sabrinę. 

 

Na przestrzeni lat Melissa wielokrotnie wracała do uwielbianej przez fanów roli. Na dużych i małych ekranach pojawiały się takie produkcje jak: "Sabrina jedzie do Rzymu", czy "Sabrina - Podwodna przygoda".  Pomimo sukcesu, jaki odniosła, wcielając się w postać młodej czarownicy, aktorka trafiała głównie do obsady komedii romantycznych, filmów świątecznych, czy sitcomów. Co ciekawe, Melissa odrzuciła rolę w takich filmach jak: "Koszmar minionego lata", "Miasteczko Pleasantville" i "Ulice strachu".

Jak zmieniła się Melissa Joan Hart? "Nastoletnia czarownica" ma dziś 46 lat!

Dziś, aktorka odgrywająca Sabrinę ma 46 lat. Na swoim Instagramie często udostępnia posty ze swoimi dziećmi i mężem. Kobieta cały czas realizuje się aktorsko. Ostatnio wystąpiła w dramacie pod tytułem "Dirty little secret". Ponad to kobieta wydała wydała autobiografię zatytuowaną: "Melissa Explains It All: Tales from My Abnormally Normal Life". Jest to oczywiste odniesienie do serialu "Clarissa wyjaśni wszystko".

 

Co ciekawe, aktorka sprawdziła swoje siły także po drugiej stronie kamery. Sprawdzając jej osiągnięcia zawodowe, można się dowiedzieć, że Melissa wyreżyserowała 5 odcinków niezwykle popularnego serialu "Młody Sheldon"

Więcej o: