Oto twoja zodiakalna bratnia dusza. Przyjaźń jest wam zapisana w gwiazdach

W niektórych relacjach od samego początku można wyczuć tak zwaną chemię. To nie przypadek. Każdy znak zodiaku ma swoją bratnią duszę, z którą dogada się w każdej kwestii. Te połączenia są zapisane w gwiazdach. Dowiedz się, kto najbardziej do ciebie pasuje.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Każda osoba może odnaleźć swoją bratnią duszę. Wystarczy spojrzeć na zodiakalne pary, które tworzą najsilniejsze relacje. Sprawdź, z kim najlepiej się dogadasz. Ci ludzie zawsze powinni trzymać się razem.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Zodiakalna bratnia dusza. Te relacje zapisane są w gwiazdach

Baran znany jest przede wszystkim ze swojej zaradności i dobrego serca. Choć potrafi być niezwykle towarzyski, czasem potrzebuje chwili dla siebie. To właśnie w ten sposób może "naładować baterie" i przygotować się na kolejne wyzwania. W pokonywaniu trudów życia najlepiej pomogą im Lwy, Bliźnięta oraz Wagi. 

Dla zodiakalnych Byków w życiu liczy się przede wszystkim lojalność. To typ człowieka, który pomoże bliskim w każdej sytuacji. Najlepiej dogada się z Koziorożcem, Rakiem, Rybami i Skorpionem.

Bliźnięta to dusze towarzystwa. Nie ma takiej posiadówki, której nie potrafiłyby rozkręcić. Najczęściej sami wychodzą z inicjatywą przy zawieraniu nowych relacji. Zodiakalne Wodniki, Barany i Lwy nie mogą się więc dziwić, jeśli na ich drodze życiowej pojawią się koleżeńscy Bliźnięta. 

Życzliwość to cecha, która jest kwintesencją osobowości Raka. Gdziekolwiek się nie znajdzie, niesie ze sobą pozytywną aurę. Nawet gdy ma gorszy dzień i tak stara się poprawić humor innym. Ta nieoceniona dobroć serca zostanie szczególnie ciepło przyjęta przez Byki, Panny, Skorpiony i Koziorożce.

Strzelec jest niezwykle kompetytywny. Nowe wyzwania często pozwalają mu rozwinąć skrzydła. Na drodze do wymarzonego celu pomogą mu takie osoby jak Baran, Waga, czy Wodnik.

Koziorożec to mistrz logistyki. Doskonale planuje wszystkie wspólne wyjazdy i aktywności. Szczególnie dobrze dogada się z Pannami, Skorpionami i Bykami.

Te pary najlepiej do siebie pasują. Poznaj zodiakalne bratnie dusze

Astralny Lew często ukrywa swoje emocje, jednak w rzeczywistości jest niezwykle rodzinny i ciepły. Momentami staje się prawdziwym wulkanem szczęścia. Najlepiej czuje się w towarzystwie takich znaków jak Baran, Strzelec, czy Waga.

Zrównoważona Waga to skarbnica dobrych rad i celnych uwag. Jednak, gdy nie musi pomagać innym, sama stara się odkryć otaczający ją świat i wszelkie jego aspekty. Do tych przenikliwych ludzi najlepiej pasuje Baran, Lew, Strzelec i Wodnik.

Panna stawia na jakość, nie na ilość. Często otacza się małym gronem oddanych przyjaciół. Do tej grupy najczęściej należą Raki, Skorpiony i Koziorożce. 

Skorpion często myśli tylko o sobie, jednak gdy tylko pozna prawdziwą przyjaźń, staje się oddanym kompanem. Aby stworzyć silną relację, te osoby powinny poznać się z zodiakalnymi Rybami, Koziorożcem, Rakiem lub Panną.

Wodnik jest świetnym przyjacielem - zawsze cię wysłucha i doradzi skuteczne rozwiązanie. Najlepiej dogada się z Wagą, Strzelcem, Baranem, Bliźniętami i Lwem.

Chyba nikt nie dba tak bardzo o przyjaźń, co Ryby. Te osoby zawsze szukają sposobu na poprawę relacji i pogłębienie jej. Na takim zachowaniu najbardziej skorzystają Rak, Panna, Byk i Skorpion.

Więcej o: