Wstrzymywała gazy przy chłopaku. Po dwóch latach trafiła do szpitala. "Nie wstydźcie się pierdzieć"

Dość nietypowa sytuacja przytrafiła się brazylijskiej influencerce. Kobieta przez dwa lata powstrzymywała gazy przy swoim chłopaku. Trafiła przez to do szpitala. Dziś radzi dziewczynom, aby nie wstydziły się pierdzieć.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Puszczanie gazów to kwestia, która często jest tematem tabu w wielu związkach. Jak się okazuje, wstrzymywanie tej reakcji ciała może szkodzić zdrowiu, o czym przekonała się pewna influencerka

Zobacz wideo Wstydliwe dolegliwości, o których nie chcesz mówić nawet lekarzowi

Powstrzymywała gazy przez dwa lata. Trafiła do szpitala 

Problem z puszczaniem gazów często pojawia się w "świeżych" związkach. Nikt przecież nie chce być tym pierwszym, który odważy się na tak naturalne zachowanie. Wstrzymywanie tego procesu jest całkowicie zbędne, a jak się okazuje, potrafi być także niebezpieczne dla zdrowia.

19-latka z Irlandii trafiła do szpitala o piątej nad ranem z bólem brzucha. Okazało się, że dziewczyna od dwóch lat wstrzymywała bąki przy swoim chłopaku. Natężenie metanu w jej ciele sprawiło, że trafiła na ostry dyżur z pękniętym wyrostkiem robaczkowym.

Ta "śmieszna" sytuacja to częsty problem. Przekonały się o tym influencerki z Brazylii

Jak się okazuje, sytuacja, w której znalazła się 19-latka z Irlandii, nie jest jedynym takim przypadkiem. Podobny problem spotkał dwie brazylijskie influencerki, Viih Tube i Pocah. Pierwsza z nich tak bardzo wstydziła się puszczać gazy przy swoim chłopaku, że doprowadziła do groźnego nagromadzenia metanu w organizmie. Obie kobiety musiały być hospitalizowane.

 

Pocah szybko podzieliła się swoją sytuacją z fanami, przestrzegając przed podobnym zachowaniem. 

Dziewczyny, nie wstydźcie się pierdzieć przed swoim facetem.

Należy pamiętać, że puszczanie gazów jest całkowicie naturalne i nie można się go wstydzić. Badania wskazują, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety robią to od kilkunastu do 25 razy dziennie. Zbyt długie przetrzymywanie ich w organizmie grozi wzdęciami, nudnościami, dotkliwymi bólami, a w niektórych przypadkach problemami z wyrostkiem robaczkowym.

Więcej o: