Cezary żak zagrał dwie role w "Ranczu". Czy zarabiał podwójnie? Aktor otwarcie odpowiada

Ostatnim gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski" był Cezary Żak. Aktor w rozmowie poruszył kwestie związane z serialem "Ranczo", jego ewentualną kontynuacją, a także swoich zarobków w produkcji. Czy artysta dostawał podwójną gażę za zagranie wójta i księdza?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Ranczo" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Produkcja do dziś cieszy się licznym gronem oddanych fanów, którzy z pewnością zobaczyliby jej kontynuacje. Takowa może jednak nigdy nie powstać. Potwierdził to poniekąd Cezary Żak, który przez lata wcielał się w rolę wójta i plebana z Wilkowyj. Aktor wyjaśnił także kwestię gaży otrzymywanej za udział w serialu.

Zobacz wideo Cezary Żak nie znosi grywać z żoną! Kryzysy w małżeństwie. "Dzwoni do mnie mama"

"Uważam, że należy skończyć tę historię". Cezary Żak nie chce kontynuacji serialu

Cezary Żak był gościem najnowszego odcinka podcastu "WojewódzkiKędzierski". W ponad godzinnej rozmowie, aktor poruszył wiele tematów. Jednym z nich była potencjalna kontynuacja kultowego serialu "Ranczo". Nie tak dawno w mediach pojawiły się plotki na temat kolejnego filmu opierającego się o postacie z Wilkowyj. Scenariusz do "Ranczo. Zemsta wiedźm", według Żaka, był nieco słabszy niż pierwsza pełnometrażowa produkcja - Na pewno nie doskoczymy do poziomu tego "Rancza" 10-sezonowego. Uważam, że należy skończyć tę historię — podkreślił aktor. 

 

Stwierdził także, że do dziś cieszy się ogromną popularnością — Przeszliśmy do historii telewizji, wszyscy nas oglądają do dzisiaj, nie mogę spokojnie przejść po ulicy, ludzie cytują całe fragmenty scen, bo wciąż oglądają — komentował. Co więcej, serial poruszył wiele naprawdę życiowych tematów. Ludzie często traktowali go jak pewne źródło rzeczywistości. - Kiedyś dostawałem wiadomości à propos mojego wójta — wspominał Żak - "Pan gra tego wójta, z takim samochodem, nasz wójt taki sam złodziej, s*****n". 

Czy Cezary Żak otrzymał podwójne wynagrodzenie za rolę wójta i księdza? Aktor zdementował plotki

Jednym z ciekawszych zabiegów, z których skorzystało "Ranczo", było osadzenie Cezarego Żaka w rolach braci bliźniaków — wójta i księdza. W internecie pojawiły się spekulacje na temat gaży otrzymywanej przez aktora. Artysta szybko zdementował te plotki - Jeden aktor grał za jedne pieniądze - podsumował. 

 
Więcej o: