Edyta Górniak odrzuciła go tuż przed finałem "The Voice of Poland". Teraz podbija rozgłośnie radiowe

Ignacy Błażejowski był objawieniem 11. edycji "The Voice of Poland". Niestety, muzyk nie dostał się do finału programu. Edyta Górniak zdecydowała się postawić na inną wokalistkę. Dziś, piosenkarz odnosi coraz większe sukcesy. Pamiętacie jego występ w talent show?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Tej decyzji Edyty Górniak nie zapomną fani Ignacego Błażejowskiego. Wokalistka odrzuciła muzyka przed finałem 11. edycji "The Voice of Poland". Dziś muzyk rozkręca naprawdę ciekawą karierę. Jego utwór "Czekam na znak" to prawdziwy hit radia.

Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

Wziął udział w 11. edycji "The Voice of Poland". Nie dostał się do finału decyzją Edyty Górniak

Ignacy Błażejowski dał poznać się szerszej publice swoim występem w "The Voice of Poland". Wykonując przebój Eda Sheerana "I see fire" zachwycił jurorów. Młody muzyk dotarł do ostatniego etapu przed finałem, jednak nie udało mu się dostać do ostatniego odcinka talent show. Dlaczego? Edyta Górniak, zamiast niego wybrała Annę Gąsienice-Byrcyn.

 

16-latek musiał pożegnać się z programem. Wielu fanów nie zgadzało się z decyzją mentorki Ignacego. W swoich social mediach piosenkarz stanął w obronie Edyty Górniak i zapowiedział, że to dopiero początek. Jego słowa okazały się prorocze. Dziś jest jednym z najpopularniejszych młodych artystów.

"Czekam na znak" hitem stacji radiowych. Ignacy Błażejowski olśnił słuchaczy

Ostatni występ Ignacego Błażejowskiego w "The Voice of Poland" był tak naprawdę początkiem kariery muzyka. Jego najnowszy hit "Czekam na znak" podbił stacje radiowe. Do dziś piosenka zajmuje pierwsze miejsce na liście AirPlay. Przebój pojawił się także w 13. edycji talent show. Artysta wystąpił gościnnie w "The Voice of Poland".

 

Muzyk nie zatrzymuje się na hicie lata. Ostatnio na platformach streamingowych pojawił się utwór "The Christmas Song (Merry Christmas To You)". Czy piosenka stanie się kolejnym przebojem artysty?

Więcej o: