Biznes 60-latki podbija sieć. Otworzyła sklep erotyczny dla seniorów. "Mamy wiele zamówień"

Życie intymne seniorów to nadal temat tabu. Naprzeciw temu twierdzeniu wyszła 60-letnia Suzanne Noble. Kobieta otworzyła wraz ze swoim partnerem sklep erotyczny dla klientów po pięćdziesiątce. Para prowadzi także podcast o seksie w starszym wieku.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Sunset Satisfaction" to bardzo nietypowy sklep erotyczny. Jego główną klientelą są osoby po 50. roku życia, a jego właścicielka Suzanne Noble ma 60 lat. Kobieta, jak i sam sklep wzbudziły spore zainteresowanie. Jej profil na TikToku obserwuje już prawie 50 tysięcy osób.

Zobacz wideo Które pozycje w seksie są niebezpieczne dla mężczyzn?

"Mamy wiele pozytywnych opinii i zamówień". Sklep erotyczny dla seniorów stał się prawdziwym hitem

Dyskont Suzanne Noble znacznie różni się od typowych sklepów erotycznych. Przede wszystkim przedsiębiorstwo ma na celu dotrzeć do seniorów, którzy zwykle są pomijani w tematach seksualnych. Co więcej, samo wnętrze wygląda inaczej, niż inne przybytki tego typu. - Staramy się nie przytłaczać ludzi dużą ilością produktów. Wiele sex-shopów ma tak wiele rzeczy, że ludzie nie wiedzą, od czego zacząć - podkreśla właścicielka - Wiem, bo sama przez to przechodziłam, kiedy po raz pierwszy zaczęłam interesować się erotycznymi zabawkami. Byłam po prostu przytłoczona przez wszystkie te produkty, a wiele z nich oferowało za bardzo intensywne doznania - dodała.

Sklep ma w swojej ofercie nie tylko same zabawki. Na półkach znajdują się także książki poświęcone życiu seksualnemu seniorów. Sklep stał się prawdziwym hitem, a wiele kobiet gratuluje Suzanne otwartego myślenia i odwagi. Mamy wiele pozytywnych opinii i zamówień (...) Na TikToku obserwuje nas 50 tys. osób, a nasze filmy mają miliony wyświetleń, liczymy, że sporo z tych osób wpadnie do naszego sklepu rzucić okiem na nasze produkty - wyznała. 

Seks po 50. roku życia. Para walczy z unikaniem tego tematu

Suzanne Noble razem ze swoim partnerem Peterem Marriottem, prowadzi podcast dotyczący życia seksualnego seniorów. Para otwarcie mówi o tematach, o których rzadko kiedy się wspomina. Ich rozmowy nie dotyczą wyłącznie samego seksu, ale także radzenia sobie z żałobą, pasji w związku i wspólnego życia po 50. Takie podejście spotkało się z dużą aprobatą innych kobiet. - Wiele starszych kobiet nie ma z kim porozmawiać, nie wie też, do kogo mogłoby się udać w tej sprawie - twierdzi Noble - Dlatego dla tak wielu z nich jestem pierwszą osobą, z którą mogą otwarcie i szczerze omówić te tematy -podsumowała.

Więcej o: