Chuck Norris zrezygnował z kariery, gdy jego żona zachorowała. "To ona jest dla mnie priorytetem"

Chuck Norris znany jest przede wszystkim jako aktor filmów i seriali akcji, a niewiele jego fanów wie, że jest też sześciokrotnym mistrzem świata w karate. "Strażnik Teksasu" w pewnym momencie całkowicie zrezygnował z kariery. Zamiast na sławie postanowił skupić się na żonie, która ciężko zachorowała.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Chuck Norris to prawdziwa ikona kina akcji. Przez wiele lat aktor uznawany był za hardego macho, który nigdy nie odczuwa strachu. W pewnym momencie gwiazdor postanowił wycofać się ze świata show-biznesu. Gdy jego żona zachorowała, celebryta rzucił wszystko, aby ją wspierać.

Zobacz wideo Ulubieni bohaterowie filmów akcji z VHS [RANKING]

Chuck Norris jest 23 lata starszy od żony. Różnica wieku nie przeszkodziła miłości

Chuck Norris poznał żoną w restauracji w Dallas 1997 roku. Co ciekawe, po raz pierwszy zobaczył swoją miłość podczas randki z inną kobietą. Gena od razu wpadła w oko aktora. Krótka rozmowa wystarczyła, aby stali się dobrymi przyjaciółmi. Wkrótce zostali parą. Rok po pierwszym spotkaniu wzięli ślub. Różnica 23 lat, która dzieli aktora i modelkę, nie przeszkodziła ich uczuciom. Para doczekała się dwójki dzieci. Bliźniaki urodziły się 30 sierpnia 2001 roku.

 

"To ona jest dla mnie priorytetem". Chuck Norris rzucił karierę, aby opiekować się żoną

W 2013 roku u żony Chucka Norrisa zdiagnozowano reumatoidalne zapalenie stawów. Przed poddaniem Giny pod badanie rezonansem magnetycznym, podano jej kontrast. Substancja ma na celu zwiększenie wartości diagnostycznej testu. Niedługo po MRI kobieta zaczęła odczuwać bóle i dotkliwe pieczenie w różnych częściach ciała. Kilka dni później Gena zasłabła. W ciągu miesiąca nieprzyjemne doznania zaczęły narastać - Byłam na izbie przyjęć przez 5 lub 6 nocy z rzędu - przyznała modelka - Objawy się nasilały, uczucie pieczenia nadal rozprzestrzeniało się po moim ciele - opowiadała.

Jej stan pogarszał się z dnia na dzień. Kobieta wspomniała w jednym z wywiadów, że czuła się, jakby jej ciało wypalał od środka jakiś kwas. Lekarze przeprowadzili wiele testów. Podejrzewali Parkinsona, stwardnienie rozsiane oraz raka. Cierpienia kobiety trwały ponad pięć miesięcy. Finalnie zdiagnozowano u niej zatrucie gadolinem, toksyczną substancją zawartą w podanym jej kontraście.

 

Genie przez cały czas towarzyszył Chuck Norris. - Kiedy zaczynaliśmy leczenie, nie mogła przełykać, więc musieliśmy karmić ją pokarmem dla niemowląt przez przełyk - wspominał aktor. Mężczyzna rzucił karierę i dosłownie nie odstępował żony na krok. - Chuck spał w szpitalu obok mnie na kanapie i praktycznie nie wychodził na zewnątrz - powiedziała Gena w jednym z wywiadów. Jej słowom wtórował gwiazdor. -  Zrezygnowałem z kariery filmowej, by skupić się na Genie. To ona jest dla mnie priorytetem - stwierdził Norris. Dziś kobieta czuje się o wiele lepiej, a po dawnych problemach nie pozostał nawet ślad.

Więcej o: