Metamorfoza Taylor z "Mody na Sukces" zaskakuje. 60-letnia aktorka wygląda zupełnie inaczej

Już od początków produkcji "Mody na sukces" Taylor była jedną z postaci, która zdobyła serca widzów. Grająca ją Hunter Tylo ma dzisiaj 60 lat. Jak zmienił się jej wygląd od czasu pierwszych sezonów kultowego serialu? Gwiazda przeszła prawdziwą metamorfozę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Moda na sukces" po raz pierwszy zagościła w polskich odbiornikach w 1994 roku. W rzeczywistości opera mydlana miała swoją premierę w 1987. Najnowsze odcinki pojawiają się do dziś. Jak przez prawie cztery dekady zmienił się wygląd Taylor? Jedna z głównych bohaterek serialu ma dzisiaj 60 lat.

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] O zdrowiu w kontekście ciałopozytywności, czyli dlaczego nie ma to nic wspólnego z promocją otyłości? 2. odcinek podcastu „Ciałość"

Jej życie było równie dramatyczne co telenowela. Jak rozpoczęła się kariera aktorki?

Hunter Tylo po raz pierwszy pojawiła się przed kamerami w 1984 roku. Aktorka wcieliła się w postać Alison w filmie "Inicjacja". Trzy lata później kobieta zadebiutowała w "Modzie na sukces". Jej bohaterka od samego początku stała się ulubienicą widzów. Ciemnowłosa piękność starała się zdobyć serce Ridge'a. Z biegiem czasu jej losy stawały się coraz bardziej skomplikowane. W pewnym momencie postać z telenoweli była postrzelona, później straciła pamięć, a był także wątek, w którym została żoną arabskiego sułtana.

Jednak nie tylko "Moda na sukces" ma wiele zwrotów akcji. Życie Hunter Tylo momentami było równie nieprzewidywalne co opera mydlana. W 1996 roku producenci "Melrose Place" zerwali z nią kontrakt. Powodem ich decyzji była czwarta ciąża aktorki. Aktorka pozwała twórców. W wyniku wielomiesięcznego procesu aktorka wywalczyła odszkodowanie w wysokości pięciu milionów dolarów. Niedługo później aktorka urodziła córeczkę. U malutkiej Katyi zdiagnozowano retinoblastomę. Na szczęście dziewczynce udało się wygrać walkę z rakiem, niestety lekarze musieli usunąć zainfekowane oko

 

Agnieszce Woźniak-Starak "w takiej czapie musi być cieplutko"

Hunter Tylo ma dziś 60 lat. Jak zmienił się jej wygląd?

Hunter Tylo grała w "Modzie na sukces" przez 13 lat. W 2021 roku producenci zaproponowali jej powrót do telenoweli, jednak aktorka odmówiła ponownego udziału w serialu. Od jej debiutu w operze mydlanej minęły już 33 lata. Jak od tego czasu zmienił się jej wygląd? 

Aktorka nie unikała zabiegów upiększających i operacji plastycznych. Według niektórych doniesień Tylo przeszła zabieg usunięcia dwóch żeber, w celu wyszczuplenia sylwetki. Patrząc na jej rysy twarzy widać także dużą zmianę. Pomimo sześćdziesiątki na karku Hunter Tylo wciąż zachwyca urodą. 

 
Więcej o: