Paulina Chapko eksponuje długie nogi i prezentuje nową fryzurę. "Wyglądasz obłędnie"

Paulina Chapko niedawno została mamą. Na Instagramie wstawiła zdjęcie ze spaceru z maluszkiem i przy okazji pochwaliła się nową fryzurą, jednak uwagę fanów zwróciła smukła sylwetka aktorki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fani zapamiętali Paulinę Chapko przede wszystkim z jej ról w "Na Wspólnej" i filmu "Ikar. Legenda Mietka Kosz". Jakiś czas temu aktorka przekazała mediom, że razem z rodziną przeprowadza się na Teneryfę. Co więcej, niedawno została mamą. Jedno z ostatnich zdjęć umieszczonym przez Chapko na Instagramie, wzbudziło zachwyt fanów. 

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] O zdrowiu w kontekście ciałopozytywności, czyli dlaczego nie ma to nic wspólnego z promocją otyłości? 2. odcinek podcastu "Ciałość"

Paulina Chapko i wyzwania macierzyństwa. Aktorka przyznaje, że tęskni za pracą

Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie. Na jej profilu często pojawiają się zdjęcia z jej partnerem Joelem Valencią oraz ich synkiem. Już we wrześniu Chapko poinformowała o nowym wyzwaniu, jakim jest dla niej macierzyństwo, Oprócz wychowania małego dziecka, kobieta musiała zająć się jeszcze kilkoma innymi ważnymi sprawami. 

W ostatnim czasie mało mam chwil całkowitego relaksu. Oprócz opieki nad synem organizuję dużą przeprowadzkę i dwie podróże zagraniczne oraz dopinam projekt wykończenia domu.

Jak sama przyznaje, częściowo tęskni za powrotem do pracy w filmie i teatrze. Zanim jednak na dobre wróci do aktorstwa, minie jeszcze trochę czasu.

Trochę pozwiedzam i trochę się poopalam, ale już w styczniu mam zamiar wrócić do Polski i na plan serialu. Zaczynam tęsknić za pracą i jestem gotowa na nowe zawodowe wyzwania
 

Paulina Chapko na pięknym zdjęciu. Pokazała długie nogi i nowe uczesanie

Na najnowszym zdjęciu artystki, fani mogli zobaczyć piękny kanaryjski krajobraz. Jednak nie tylko ten widok przykuł ich uwagę. Aktorka zaprezentowała obserwującym piękną letnią sukienkę, nową fryzurę, a także wyeksponowała długie nogi. Fani byli zachwyceni jej kreacją.

 
Wyglądasz obłędnie
Ale cudnie
Wróciłaś Paulinko do świetnej formy! Super fryzura! Synek pięknie rośnie! Ekstra fotka partnera!
Pięknie. Ja też od dwóch dni krótkie, duża zmiana, ale dobrze się czuję. Pozdrawiam serdecznie!
Więcej o: