Mówiono, że była jedną z najpiękniejszych WAGs. Jak dziś wygląda eksżona Christiana Karembeu?

Adriana Sklenarikova i Christian Karembeu byli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par lat 90. Partnerka piłkarza była uznawana wówczas za jedną z najpiękniejszych WAGs. Co dziś u niej słychać?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ich związkiem żył cały świat. Miłość Adriany Sklenarikova i Christiana Karembeu była niezwykle medialna. Po wielu latach od rozstania modelka wspomina związek z piłkarzem.

Zobacz wideo Kim są polskie WAGs? Mistrzyni twerku, bizneswoman i genialna piosenkarka

Burzliwe dzieciństwo zniszczyło miłość jej życia? Adriana Sklenarikova nie chciała zostać matką przez traumę

Słowacka modelka poznała Christiana Karembeu w samolocie. -  Nie wiedział, kim jestem, ale rozpoznał mnie jego przyjaciel, z którym podróżował. - przyznała modelka - Dzięki niemu świat nabrał kolorów. Znalazłam miłość, której szukałam tyle lat - podkreślała. Kobieta żyła w szczęśliwym związku z piłkarzem przez ponad 15 lat. Była na trybunach, gdy zawodnik świętował największe triumfy z reprezentacją Francji na mundialu w 1998 roku.

Adriana często nie opuszczała domu, czekając na powrót Christiana z treningu, czy z meczu. W dużej mierze zrezygnowała z kariery, aby wspierać swojego partnera. - Nie obchodziło mnie, że nie mogę chodzić na castingi. Na świecie miałam tylko jego, nie chciałam niczego więcej, nawet jeśli spędzałam weekendy samotnie, kiedy był ze swoją drużyną - wspominała modelka. Para rozstała się w 2011 roku. Jednym z powodów zerwania związku, była chęć założenia rodziny, której nie popierała Adriana. 

- Christian, który miał już dziecko z pierwszego związku, zawsze chciał mieć je ze mną. To ja nie chciałam. Kiedyś przeżyłam traumę, przez którą czułam strach przed byciem mamą - przyznała kobieta -  Kiedy się urodziłam, mama i tata byli studentami i powierzyli mnie moim dziadkom ze strony matki. Wspaniali ludzie, którzy mnie wychowywali i rozpieszczali do 6. roku życia. Potem oddali mnie rodzicom i to był dla mnie koniec szczęśliwych lat - wspominała. Ojciec modelki często ją karał, zwykle bez powodu. Był dla niej bardzo surowy, chciał, by stała się kimś wybitnym.

Modelka dziś jest szczęśliwą żoną i matką. Jak wygląda teraz? 

W wielu wywiadach modelka powtarzała, że naprawdę kochała Christiana Karembeu. - Zawsze będę coś do niego czuć. - mówiła. W 2014 Adriana wyszła za Arama Ohaniana, biznesmena z Armenii. Lęk kobiety minął przy nowym partnerze. Długo starali się o dziecko. Para doczekała się córeczki. - Jak mogłam się tak pomylić? Jak mogłam uwierzyć, że macierzyństwo nie jest dla mnie? Od chwili, gdy urodziłam, wszystko w moim życiu nabrało harmonii - mówiła kobieta.

Dziś 51-letnia Adriana swój czas poświęca na opiekę nad córką. Pomimo upływu lat, kobieta nadal olśniewa swoją urodą i nosi charakterystyczne blond włosy. Modelka jest także ambasadorką Czerwonego Krzyża.

 
Więcej o: