Kim jest partnerka Kyliana Mbappe? To dla niej miał zostawić modelkę z okładki "Playboya"

Choć Kylian Mbappe nie wygrał drugiego z rzędu pucharu mistrzostw świata, to i tak prezentował świetną formę w prawie każdym meczu turnieju. Wiele osób zaczęło interesować prywatne życie 24-latka. Kim jest partnerka piłkarza?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

To, że Kylian Mbappe jest fenomenalnym piłkarzem, po mundialu z pewnością nie pozostawia wątpliwości. Co wiadomo natomiast o jego życiu prywatnym? Partnerka Mbappe wielokrotnie występowała w sesjach zdjęciowych takich magazynów jak "Vogue", czy "Grazia". Z kim związała się gwiazda piłki nożnej?

Zobacz wideo Historia serii FIFA - od Świerczewskiego do Mbappe

Życie prywatne Mbappe wzbudza wielkie zainteresowanie. Z kim spotyka się piłkarz?

Jeszcze nie tak dawno fotoreporterzy przyłapali piłkarza podczas wspólnego rejsu jachtem z Ines Rau. Jest to pierwsza transpłciowa modelka, która pojawiła się na okładce męskiego "Playboya". Paparazzi uwiecznili na zdjęciach czułe momenty pomiędzy zawodnikiem a gwiazdą mody. Według doniesień zagranicznych mediów ich związek trwał co najmniej kilka miesięcy. 

 

Obecnie jego serce ma być jednak zajęte przez niejaką Rose Bertram. 28-latka pojawiła się w ostatnim czasie na okładkach największych magazynów np. "Women's Health". To obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek. Na Instagramie obserwuje ją ponad 900 tysięcy użytkowników.

Rose Bertram i Kylian Mbappe. Czy serce piłkarza jest już zajęte? 

Piłkarz poznał Bertram podczas pokazów mody odbywających się w Paryżu i od razu miało między nimi zaiskrzyć. Rose spotykała się już wcześniej z piłkarzem. Z Grégorym Van der Wielem doczekała się dwójki dzieci. Na profilu gwiazdy wybiegów znajdziemy wiele zdjęć z jej pociechami, ale na chwilę obecną nie ma żadnych fotek z piłkarzem PSG. 

 

Rose Bertram urodziła się w Belgii 26 października 1994 roku. Od najmłodszych lat wiązała swoją przyszłość z show-biznesem. Mając zaledwie 13 lat, dołączyła do agencji modelek, co zapewniło jej spore zainteresowanie znanych na całym świecie marek. Jednak o wiele częściej niż na wybiegach można zobaczyć ją na okładkach znanych magazynów. 

 
Więcej o: