Doda odsłoniła biust w narciarskim stroju. W góralskiej chacie nie szczędziła sobie czułości z partnerem

Doda i Dariusz Pachut chętnie i regularnie dzielą się z fanami bieżącymi wydarzeniami z ich związku. Nie da się ukryć, że obecnie stanowią jedną z gorętszych par polskiego show-biznesu. Ostatnio piosenkarka i podróżnik wybrali się na romantyczny wyjazd w góry. I tym razem nie zabrakło pełnych czułości relacji z podróży.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Mimo że z początku 38-letnia piosenkarka nie planowała upubliczniać swojego nowego związku, dziś wraz z Dariuszem Pachutem chętnie dzielą się w mediach społecznościowych wspólnie spędzonymi momentami. Ostatnio po raz kolejny na Instagramie gwiazdy mogliśmy zobaczyć relację z ich romantycznego wypadu w góry.

Podczas wyprawy zdecydowali się na kolację w jednej z górskich chat, gdzie jak możemy zobaczyć na nagraniu, bardzo dobrze razem się bawili. Nie zabrakło smacznego jedzenia, śmiechów, śpiewów, a także czułych objęć. 

 

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej inspiracji modowych zapraszamy na Avanti24.pl

Doda i Dariusz Pachut tworzą piękną parę. Ich losy śledzą wiernie fani piosenkarki 

Nie da się ukryć, że uczucie między piosenkarką a podróżnikiem kwietnie! Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć relację z ich wspólnej wycieczki do Zakopanego, podczas której para pokazała, jak tańczy na środku Krupówek. 

Tym razem Doda z parterem pokazali swój poniedziałkowy wieczór w jednej z górskich restauracji. Obydwoje mieli na sobie narciarskie stroje, jednak Doda zdecydowała się nadać swojemu ubiorowi trochę pikanterii. Gwiazda zaprezentowała się w czarnej bluzie w białe gwiazdy z głębokim dekoltem.

Parze jednak daleko było do zwykłej, spokojnej kolacji. Na nagraniu opublikowanym przez 38-latkę można zobaczyć, że piosenkarka i podróżnik świetnie się razem bawią. Obydwoje śpiewają, śmieją się i czule się do siebie uśmiechają. 

Doda i Dariusz Pachut na kolacji w górachDoda i Dariusz Pachut na kolacji w górach Instagram.com / @dodaqueen

OFERTY AVANTI24.PL: W tych butach przechodzisz wiele godzin! Wygodne i stylowe - w sam raz dla kobiet 50+

Doda ma za sobą burzliwe relacje z mężczyznami. Czy w końcu znalazła szczęście w miłości? 

Życie uczuciowe Dody od zawsze stanowiło dla mediów niezwykle ciekawy temat. Gwiazda była w wielu medialnych związkach, które najczęściej kończyły się niepowodzeniem. Jednak, gdy w życiu piosenkarki pojawił się 37-letni podróżnik, wyglądać zaczęło to, jakby zła passa w miłości artystki na reszcie się skończyła. 

Zobacz wideo Doda podaje swoją listę prezentów na urodziny

Dziś Doda i Dariusz Pachut stanowią jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Choć nie zobaczymy ich razem pozujących na ściankach i branżowych imprezach, to co raz częściej dzielą się oni wspólnymi kadrami z czasu spędzonego na wyjazdach lub nawet w domowym zaciszu. 

Więcej o: