To, co na ślub założyła na siebie teściowa, wywołało burzę na przyjęciu. "Wiedziałam, że rozwód jest blisko"

Ten wyjątkowy dzień dla panny młodej, za sprawą jej nowej teściowej przeobraził się w prawdziwy koszmar. Nikt nie spodziewał się, że na weselu własnego syna, matka postanowi przyćmić swoją kreacją wstępującą do jej rodziny kobietę. Jej ubranie wywołało burzę nie tylko w Internecie.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Hollywoodzie hity przedstawiające w humorystyczny sposób relację młodego małżeństwa z teściowymi chyba nigdy nie wyjdą z mody. Kiedy we wspomnianych komediach, oglądamy postępki, do których są w stanie posunąć się rodzice młodej pary, nie tylko wprawiamy się w dobry humor, ale też często myślimy sobie "takie sytuacje są możliwe jedynie w filmach". Jednak pewna nietypowa historia z udziałem teściowej, którą podzieliła się na swoim TikToku pewna panna młoda wydarzyła się naprawdę... 

Biała suknia zarezerwowana na panny młodej? Teściowa ominęła pewien zwyczaj 

Mimo że nie istnieje oficjalny dress code na okoliczność, którą jest wesele, jedna z najważniejszych zasad głosi, aby swoim strojem nie przyćmić panny młodej. Właśnie z tego powodu zakazane są kreacje zbyt wyzywające, jaskrawe, a przede wszystkim jasne. 

Konto młodej tiktokerki stało się wyjątkowo popularne, gdy opublikowała ono na nim nagranie relacjonujące dzień jej ślubu. Panna młoda zapozowała uśmiechnięta obok swojego męża i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że obok mężczyzny pojawiła się druga kobieta ubrana w krystalicznie białą koronkową suknię. Okazuje się, że pozująca w śnieżnobiałej kreacji postać, której twarz została zakryta emotikoną maski klauna, to matka pana młodego. 

OFERTY AVANTI24.PL: Te ubrania sprawią, że polubisz wiosnę! Wygodne buty i stylowe kamizelki otulą jak kołderka

Teściowa na weselu rozpętała prawdziwą burzę. Panna młoda nie była zadowolona 

Podczas gdy Dayana miała na sobie koronkową suknię na ramiączkach, jej nowa teściowa miała na sobie bardzo podobną kreację. W rzeczywistości jedną z jedynych rzeczy, które się różniły, było to, że sukienka matki pana młodego miała rękawy. Panna młoda nie kryła swojego oburzenia. W mediach społecznościowych dodała nawet, że gdy podczas jej wielkiego dnia, zobaczyła teściową w białej sukni wiedziała, że "rozwód jest na horyzoncie".

A wy spotkałyście się kiedyś z podobną sytuacją? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz wideo Piotr Rubik mówi do teściowej po imieniu. Jakie mają relacje?
Więcej o: