Nowa kolekcja Deni Cler

Klasyka w wielowarstwowym wydaniu z odrobiną awangardy. Tak w skrócie można scharakteryzować nową kolekcję Deni Cler

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że propozycje przygotowane na ten sezon przez Deni Cler to rzeczy skrojone i wykończone bardzo dokładnie. Przyglądając się dokładniej, można dopatrzeć się w nich pewnych niedociągnięć - dodatkowych nitek czy zbyt dużej ilości materiału. Nie są to jednak usterki wynikające z błędów krawców czy projektantów. Brak wykończeń to zamierzone efekty, które całej kolekcji mają dodać lekkości. Sukienki, spódnice, bluzki, a nawet spodnie mają stylem nawiązywać do modnych w tym roku tzw. trendów średniowiecznych. Charakterystyczne dla jesiennej kolekcji są lekko uniesione nad ramionami, zwężane przy nadgarstkach rękawy w formie bufek. Kolorystyka jesiennej kolekcji to przede wszystkim jasne i ciemne beże, brązy i klasyczna czerń.

Podobnie jak w sezonie wiosenno-letnim i tym razem nie zabrakło jedwabno-żorżetowych falbanek, tiuli i trójwymiarowych, warstwowo układających się tkanin. W kolekcji są też skórzane spodnie i spódniczki. Szyte z delikatnego zamszu czy koronki topy ciasno przylegają do ciała, komponując się z dżinsowymi kurtkami obszytymi futerkiem. Płaszcze o klasycznej długości wykonane są z impregnowanej satyny lub zamszu. Nie brakuje również ciekawych propozycji na wieczór - klasyczna solejka z odkrytymi plecami, czarna, długa sukienka bez rękawów z rozporkiem lub zwiewna sukienka w kwiatowe wzory podkreślająca sylwetkę to dobre propozycje nie tylko na wieczór, ale również na karnawałową zabawę.

Adresy sklepów:

ul. Kopernika 8/18, CH Promenada ul. Ostrobramska 75c, CH Panorama ul. Witosa 31, Galeria Mokotów ul. Wołoska 12, CH Klif ul. Okopowa 58/72