Znaki zodiaku, które nie mają poczucia humoru. Z tymi osobami na pewno sobie nie pożartujesz

Znaki zodiaku przypisują osobom przeróżne cechy charakteru. Jedni są perfekcjonistami, inni mają tendencję do złości, a niektórzy kompletnie nie mają poczucia humoru. Oto znaki zodiaku, których nie wzruszają żadne komedie czy żarty. Sprawdź, czy twój znak znalazł się w tym gronie.
Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Znaki zodiaku bez poczucia humoru: Koziorożec 22 grudnia -19 stycznia

Zodiakalne Koziorożce to z natury osoby, które bywają w towarzystwie chłodne i zdystansowane. Trudno im się rozluźnić czy pozwolić porwać emocjom. Opowiadanie żartów czy robienie kawałów innym zupełnie nie jest w jego stylu. Co więcej nie czuje się dobrze również wtedy, gdy to osoby wokół niego sypią żartami jak z rękawa. To nie znaczy jednak, że osoby spod znaku Koziorożca są ponurakami. Nic bardziej mylnego. Pod maską poważnej i pełnej dystansu osoby, kryją się mili, pomocni i uczynni ludzie

Znaki zodiaku bez poczucia humoru: Panna 23 sierpnia - 22 września

Panna to jeden z najbardziej poukładanych i pedantycznych znaków zodiaku. Jej mania porządku często działa innym znakom zodiaku na nerwy. Panny to perfekcjoniści w każdej dziedzinie życia, co przekłada się również na ich bardzo specyficzne poczucie humoru. Zodiakalne Panny chętnie bowiem śmieją się tylko z tego, co według nich jest śmieszne. Jeśli ktoś zaczyna natomiast żartować sobie z rzeczy, które Panna uważa za poważnie czy istotne, to zamiast rozbawienia, podniesie jej ciśnienie i wywoła złość. 

Znaki zodiaku bez poczucia humoru: Waga 23 września - 22 październik

Zodiakalne Wagi to bardzo często osoby, które są wyrafinowanymi intelektualistami. Uwielbiają wielogodzinne dyskusje na poważne i często trudne tematy. Choć są bardzo towarzyskie i można porozmawiać z nimi niemal na każdy temat, to w kwestii żartów mają bardzo konserwatywne zasady. Wagi uważają bowiem, że żartować można tylko w odpowiednim miejscu i czasie, a także w wybranym gronie osób. 

Przypominamy, że celem horoskopu nie jest obrażenie nikogo. Powstał po to, by dostarczyć rozrywki i należy traktować go z przymrużeniem oka. Warto pamiętać, że znaki zodiaku nie są wyrocznią, która decyduje o tym, jaki mamy charakter.

Więcej o: