High care center

Od redakcji: Wyjątkowa skuteczność, niestety w myśl hasła ?chcesz być piękna, to cierp?. Efekt spektakularny, siniaki powstające w trakcie kuracji również.

Podczas zabiegu wykonuje się drenaż limfatyczny i masaż rozbijający tkankę tłuszczową i złogi białka. W efekcie przyspiesza się spalanie tłuszczu, poprawiają się krążenie, metabolizm komórkowy i dotlenienie skóry.

Ciało masuje się specjalnym urządzeniem z próżniowymi nakładkami (podobnymi do baniek leczniczych). Skórę smaruje się żelem, by nakładki łatwiej ślizgały się po skórze. Masaż ma trzy fazy: drenaż limfatyczny, rozbijanie tłuszczu i ujędrnianie skóry. Dobrze jest połączyć SPM z innymi zabiegami odtruwającymi, ponieważ uwalnia się po nim tyle toksyn, że lepiej usunąć je profesjonalnym drenażem. W trakcie kuracji zaleca się picie dużych ilości wody mineralnej, która wypłukuje z organizmu zbędne produkty przemiany materii.

Joanna Szymaniak, nauczycielka 32 lata

W czasie zabiegu czułam, jakby ktoś odrywał mi skórę od mięśni. Ból nie ustał po zakończeniu. Najpierw ciało wyglądało, jakby ktoś mnie porządnie zbił, po kilku zabiegach robiły się mniejsze siniaki. Dolegliwości łagodziły rozmowy z przemiłą kosmetyczką. Tyle o nieprzyjemnościach, a plusy? Rewelacyjny efekt. Zdecydowanie zeszczuplałam, zmieściłam się w "studenckie" spodnie, o rozmiar mniejsze niż te, które nosiłam. Pośladki są jak po liftingu. Cellulit znikł! Ciało jest zwarte, skóra ładnie napięta. Warto pocierpieć. Już dokupiłam pięć zabiegów, koleżanka, która mnie zobaczyła po pierwszej serii (nawet jeszcze z siniakami), też się zdecydowała.

Czas trwania:

60 minut

Częstotliwość:

2-3 razy w tygodniu; minimum 10 zabiegów

Cena zabiegu:

W pakiecie 150 zł, pojedynczy zabieg 170 zł

Gabinet:

Grace, Centrum Zdrowia I Urody, Warszawa, ul. Gen. Andersa 25, tel. (22) 635 83 89