Inner balance - Kanebo

Od redakcji: Zabieg wykonuje się w dwóch wersjach: dla młodej cery (inner balance) lub dla dojrzałej (sensai). Nawilża i poprawia napięcie skóry.

W gabinecie panuje półmrok rozjaśniany blaskiem aromatycznych świec. Słychać relaksującą muzykę, która współgra z rytmem bicia serca. Zabiegi Kanebo łączą zaawansowaną biotechnologię z elementami filozofii orientalnej i masażu shiatsu optymalizującego przepływ krwi, limfy i energii.

Seans rozpoczyna się demakijażem specjalną, aseptyczną gąbką Kanebo. Następnie nakładany jest peeling zawierający trzy enzymy. Ma konsystencję lekkiej pianki wmasowywanej miękkim pędzlem. Pomiędzy poszczególnymi etapami zabiegu kosmetyczka robi okłady z ciepłych, wilgotnych ręczników na twarz i dekolt. Kolejnym krokiem jest masaż twarzy, który poprzedza nałożenie na twarz nawilżającej maseczki i płatków pod oczy. Na skórę rozpylana jest też nawilżająca mgiełka. Podczas gdy maseczka oddziaływuje na cerę, pielęgnowane są dłonie. Rozprowadza się na nich krem, masuje i pozostawia kosmetyk do wchłonięcia pod ochroną specjalnych rękawiczek z włókien ceramicznych (utrzymują podwyższoną temperaturę). Po zdjęciu maseczki przychodzi czas na aplikację pięciu kosmetyków nawilżających. Zabieg kończy się masażem dekoltu wykonywanym na bazie jedwabnego pudru.

Agnieszka Pietraszewska, nauczycielka 31 lat

To luksus wart swojej ceny. Wszystkie kosmetyki są niezwykle delikatne. Nie chciało mi się wierzyć, że moja skóra jest w stanie wchłonąć kolejną warstwę preparatów nawilżających. A jednak wypijała je co do kropli. Produkty używane podczas zabiegu zaskakują pięknym zapachem i konsystencją, zwłaszcza piankowy peeling i jedwabny puder. Twarz stała się po zabiegu gładka, ma piękny kolor, jest miękka w dotyku. Dłonie i dekolt - aksamitne. Nic tylko wkładać wieczorową suknię. Absolutna rewelacja.

Czas trwania:

90 lub 60 min

Częstotliwość:

Jednorazowo lub seria czterech zabiegów - co tydzień jeden

Cena zabiegu:

Wersja skrócona (bez masażu dekoltu i dłoni) 210 zł, wersja pełna 260 zł

Gabinety:

Autoryzowany Gabinet Kosmetyczny "Kanebo" Warszawa Perfumeria Roxana al. Jerozolimskie 42; tel. (22) 827 00 19