Natura Acquatica Rvb

Od redakcji: Kuracja nawilżająco-relaksująca. Lekka konsystencja preparatów sprawia, że zabieg nadaje się do każdego typu skóry.

Po demakijażu hydrożelem i tonizacji, w czasie których kosmetyczka masuje twarz, następuje łagodny peeling. Kolejnym krokiem jest aplikacja serum z planktonem, algami i wodą źródlaną. Potem wykonuje się masaż twarzy, szyi i dekoltu na bazie kremu z masłem karite i cynamonem. Na zrelaksowaną twarz nakładana jest maseczka liftingująca. Zabieg kończy nałożenie kremu nawilżająco-mineralizującego z filtrami UV.

Aneta Bzówka specjalista ds. finansowo-księgowych 27 lat

Najprzyjemniejsze są długotrwałe masaże twarzy i dekoltu. Bardzo odprężają po ciężkim dniu. Kosmetyki stosowane podczas zabiegu orzeźwiają. Dla mnie idealne było serum. Wyraźnie odczuwa się też działanie aktywnej maseczki. Zawarty w niej żeń-szeń chłodzi skórę, dając wrażenie ukłuć cieniutkich igiełek. Nie jest to jednak niemiłe ani bolesne. Po zabiegu twarz stała się gładka i aksamitna, a w miarę upływu godzin efekt był coraz wyraźniejszy. Podobno to dlatego, że nałożone preparaty stopniowo rozwijają swoje właściwości nawilżające.

Czas trwania:

40 min

Częstotliwość:

jednorazowo lub seria sześciu zabiegów po jednym lub dwa w tygodniu

Cena zabiegu:

120 ZŁ

Gabinety:

Galeria Zdrowia i Urody, Zduńska Wola, ul. Kilińskiego 1C tel. (43) 825 32 01

Grace, Warszawa, ul. Andersa 25 tel. (22) 635 83 89, (22) 887 65 70