REKLAMA

 • Dekady Piękna z dr Ewą Rybicką - dekada 20+
 • Fotokalendarz - doskonały prezent na Gwiazdkę

  Fotokalendarz - doskonały prezent na Gwiazdkę

  Poszukiwania prezentów gwiazdkowych w tym roku mogą być wyjątkowo trudne. Minione miesiące dla wielu były okraszone tęsknotą za bliskimi i strachem o ich zdrowie. Okres kwarantanny, choć trudny, przyniósł też wiele "sensacyjnych" odkryć. Niektórzy dowiedzieli się, że tym, co mają najcenniejsze jest rodzina i przyjaciele, a każdą wspólnie spędzaną chwilę trzeba odpowiednio celebrować.

 • W szkole i w pracy - jak chronić dłonie przed drobnoustrojami? Sprawdź!

  W szkole i w pracy - jak chronić dłonie przed drobnoustrojami? Sprawdź!

  W obliczu wzrostu zachorowań na COVID-19 podczas okresu jesienno-zimowego, zachowanie środków ostrożności w postaci zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk jest niezwykle ważne. W końcu chorobotwórcze drobnoustroje mogą trafić do naszego organizmu nie tylko drogą kropelkową, ale także przez dotyk. Skuteczna ochrona przed nimi to ogromne wyzwanie. Czym jest Trisept MAX i jak wykorzystać ten produkt, aby minimalizować ryzyko zakażenia?

 • Volvo Cars - co jeszcze możemy zrobić na rzecz bezpieczeństwa?

  Volvo Cars - co jeszcze możemy zrobić na rzecz bezpieczeństwa?

  Przedstawiciele Volvo Cars zorganizowali webcast podczas którego przedstawili propozycję dalszego podnoszenia poziomu bezpieczeństwa na drogach. Wysyłamy Państwu dziś najważniejsze wnioski z tego spotkania oraz link umożliwiający jego obejrzenie. Do tego dodaliśmy pakiet zdjęć z dziećmi w fotelikach. Bo w ochronie ich życia zarówno Volvo Cars, jak i Szwedzi w ogóle - mają ogromne zasługi.

 • Multitasking - drugie imię twojej kuchni? Sprawdź!

  Multitasking - drugie imię twojej kuchni? Sprawdź!

  Multitasking w twojej kuchni? To możliwe! Wystarczy, że wprowadzisz do niej nowoczesne, intuicyjne w obsłudze sprzęty kuchenne. Sprawdź, jak dzięki innowacyjnym technologiom gotowanie w domowym zaciszu stanie się prostsze i przyjemniejsze!

 • Drzemka dla urody, czyli jak sen wpływa na nasz wygląd i zdrowie?

  Drzemka dla urody, czyli jak sen wpływa na nasz wygląd i zdrowie?

  Dobre samopoczucie, zdrowy wygląd i energia do działania - tak w najprostszych słowach można ująć wszystkie cenne efekty spokojnego, regenerującego snu. Dostarczanie go sobie w odpowiedniej ilości działa zbawiennie na pracę mózgu i kondycję organizmu, również nie bez powodu przyjęło się mówić, że sen to najlepszy kosmetyk. Dlaczego jeszcze warto się dobrze wysypiać?

 • Prezenty w formie przeżyć - dlaczego warto obdarowywać nimi bliskich?

  Prezenty w formie przeżyć - dlaczego warto obdarowywać nimi bliskich?

  Wybór prezentu to często nie lada wyzwanie i godziny poszukiwań. Nie zawsze wiemy, co podarować naszym bliskim, aby pokazać im, jacy są dla nas ważni. W takich chwilach z pomocą przychodzą Super Prezenty - firma oferująca niezapomniane przeżycia w formie kart, voucherów oraz zestawów podarunkowych.

 • Niech każdy dzień będzie świętem zwierząt!

  Niech każdy dzień będzie świętem zwierząt!

  Zwierzęta domowe, z którymi dzielimy nasze życie, odwdzięczają się nam bezgraniczną miłością i oddaniem. Dzięki nim - jak wskazują badania - jesteśmy zdrowsi i szczęśliwsi. Światowy Dzień Zwierząt, który przypada 4 października, to dla opiekunów psów i kotów kolejna okazja, by podziękować swoim pupilom za radość, którą wnoszą do ich życia. Pamiętajmy także o tych zwierzętach, które wciąż czekają na kochające domy.

 • Sprzątanie mieszkania a zwierzaki - jak wybrać odkurzacz do sierści?

  Sprzątanie mieszkania a zwierzaki - jak wybrać odkurzacz do sierści?

  Kiedy mieszkamy ze zwierzakiem, który gubi sierść, zazwyczaj znajdujemy ją wszędzie. Zbiera się w zakamarkach, przykleja do tkanin, wnika w dywany i przenosi na ubrania. Staje się to dużym problemem zwłaszcza wtedy, kiedy nasz odkurzacz nie jest wystarczająco wydajny i nie jest w stanie szybko i skutecznie poradzić sobie z bałaganem. Sprawdzamy, czym wyróżniają się odkurzacze dedykowane właścicielom zwierząt i jakie funkcje ułatwiają sprzątanie.