Foch na YouTube: co to jest "wkurwodół" i skąd się biorą ludzie bez głów?

Jesienio-zima jest zła (hu-hu-ha). Ale nawet najgorsza aura nie jest tak zła jak ja, gdy się wkurwię. Dzisiejszy odcinek naszego poradnika z cyklu "jak żyć?" miał być zupełnie o czymś innym, ale wpadłam w tzw. wkurwodół i potoczyły się głowy...

Czasem tak mam, że z miłej i dobrej Rednacz zamieniam się w ziejącego żądzą mordu potwora, który drze mordę, obraża się i ma pretensje. O wszystko. Im brzydziej na dworze, tym gorzej ze mną. No i dopadło mnie podczas ostatniego nagrania foch-wideo... Nie było miło, wióry leciały, pierze się darło, głowy się turlały - czego dokumentalny zapis (uwaga! drastyczne sceny! wulgarne słownictwo!) znajdziecie w poniższym thrillerze pt. "Ludzie bez głów".

Ludzi o słabych nerwach uspokajam: nikt nie zginął - wszystkie redaktorki Focha przetrwały masakrę mechanicznym rednaczem. Jest nawet wzruszający happy-end, a sceny z ludźmi bez głów to tylko wysokobudżetowe efekty specjalne. Jeśli chcecie, aby ten stan się utrzymał (redaktorki żywe i z głowami, wypasione efekty CGI i 3D), to lepiej subskrybujcie nasz kanał!

Jako dodatek specjalny oraz rekompensatę za straty moralne sugeruję to, co na zdjęciu. Po więcej zaś odsyłam na naszego redakcyjnego Instagrama, na którym znajdziecie wiele zakulisowych scen z życia smoków i redakcji. Wasze zdrowie!

Wkurwodół nadciąga Wkurwodół nadciąga

Więcej o: