Nowy wspaniały Foch!

Foch jak wiadomo jest dobry (słuszny, a niekiedy zbawienny), ale nadeszła pora, by stał się też ładny. Żegnaj zgrzebny, skromny foszku! Od dziś Foch.pl w nowej, bardziej eleganckiej odsłonie!

Zapraszamy do podziwiania zmian - najlepiej widać je na naszej stronie głównej. Mam nadzieję, że nasz nowy, bardziej magazynowy styl przypadnie Wam do gustu. Bo jak nie, to foch! Nowa, lepsza, całkowicie zabójcza wersja!

Udoskonalony Udoskonalony

A tak serio: nowy wygląd ma sprzyjać lepszej prezentacji naszych tekstów, zwłaszcza tych, z których jesteśmy szczególnie dumne i chcemy je mocniej wyeksponować. Na przykład dobrych wywiadów, czy ciekawych tekstów reportażowych, których mamy sporo, zarówno w dorobku, jak i w redakcyjnych planach. Projekt graficzny jest ponadczasowy, elegancki i prosty, jak dobra kiecka, która nadaje się na każdą okazję - i do szpilek, i do trampek. Ciekawe, czy Wam przypadnie do gustu tak samo mocno jak nam?

Żeby ułatwić i osłodzić Wam przełknięcie tych wszystkich strasznych zmian przygotowałyśmy kilka cukiereczków. Po pierwsze mamy KONKURS NA HASŁO . Pod logo Focha widzicie tekst: "O czym piszemy", ale w  tym miejscu mogłoby (i powinno!) znaleźć się jakieś dobre, chwytliwe hasełko ujmujące istotę naszego babskiego serwisu. Kto wymyśli coś naprawdę dobrego może liczyć na następujące nagrody, które dzierży w objęciach nasza sekretarz redakcji Gosia: kody od Publio.pl, kody od Kinoplex.pl, książki z wydawnictwa Agory i przebój roku - tablet Kruger&Matz. Zwycięskie hasło oczywiście zawiśnie w tym jakże eksponowanym miejscu nowej strony.

Sekred Gosia pilnuje nagród (nie jest jasne, czy je odda - ale jeśli, to w dobre ręce) Sekred Gosia pilnuje nagród (nie jest jasne, czy je odda - ale jeśli, to w dobre ręce)

Po drugie inaugurujemy akcję  POKAŻ PAZURKI , w ramach której będziemy prezentować (niespodzianka!) dłonie ozdobione pięknym manicurem wykonanym przez super-zdolne dziewczyny Z Nailed It. Tutaj możecie zobaczyć stylizacje inspirowane Fochem - jak redesign to pełną garścią! A co w tym dla Was? Po pierwsze przez cały tydzień 15-19 września 10% zniżki na hasło "foch" w salonie u dziewczyn i możliwość wykonania sobie na pazurkach np. rysunku Magdy Danaj, a po drugie chcemy wyzwań: możecie zgłaszać propozycje, co dziewczyny mają wyczarować na paznokciach. A potrafią wiele! Autorów najfajniejszych propozycji też będziemy nagradzać.

Po trzecie - ileż można czytać tych liter - na koniec więc wesoły film o tym, że wszyscy kochają i strzelają Focha. Obejrzyjcie, a potem koniecznie powiedzcie jak Wam się podoba nasz nowy wygląd.