18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Jak oswoić dziką bestię? Penis jako najlepszy przyjaciel człowieka [18+]

Wiecie, że jako zajadłe feministki nienawidzimy mężczyzn i postulujemy przymusową kastrację wszystkich. Jednak blog, którego autor pokazuje, że penis potrafi być fajnym kumplem, wzruszył nawet nasze czarne serca modliszek.

thingsmydickdoes.tumblr.comthingsmydickdoes.tumblr.com

Pewien mężczyzna z San Francisco zastanawiał się, co robi jego penis, kiedy wstaje (a on jeszcze śpi). Założył więc bloga "Things My Dick Does", na którym dokumentuje przygody Pana Penisa. Okazuje się, że penisek, czekając na przebudzenie swego właściciela, nudzi się trochę i w tym czasie popija whiskey, czyta książki, czasem przebiera się za kowboja. A niekiedy coś mu się uleje, biedactwu...

thingsmydickdoes.tumblr.comthingsmydickdoes.tumblr.com

thingsmydickdoes.tumblr.comthingsmydickdoes.tumblr.com

Jest to dość absurdalne i możliwe, że obraża czyjeś poczucie dobrego smaku (nara!), ale jednocześnie szalenie sympatyczne. Nie ma w tym żadnej testosteronowej spiny z cyklu: "hej, patrzcie i podziwiajcie", choć niewątpliwie autor darzy swojego penisa ciepłym uczuciem. I ono się udziela. Jak napisała jedna z komentujących: "Choć jestem lesbijką i nie pociągają mnie męskie genitalia, to ten blog jest tak uroczy i zabawny, że nie mogę się od niego oderwać." Podzielamy tę entuzjastyczną reakcję. Wśród redakcyjnych komentarzy znalazły się zdania takie jak: "a co to za zwierzątko?" i "ależ słodziaczek!".

thingsmydickdoes.tumblr.comthingsmydickdoes.tumblr.com

Gratulujemy autorowi, że zdołał wymyślić tak wdzięczny sposób na oswojenie bestii - może słynna podszyta lękiem zazdrość o penisa wreszcie przestanie dręczyć kobiety, a ludzkość wreszcie ujrzy jutrzenkę lepszego jutra? Nie traćmy nadziei.