Ta aplikacja uniemożliwi dzwonienie do byłego - gdy spróbujesz, poleci kawałek Nickelback

Kto choć raz nie splamił się durnym, łzawym lub pełnym wyrzutów telefonem do byłego, niech pierwszy rzuci smartfonem. Ale technologia przychodzi nam z odsieczą! Aplikacja Nickelblock uratuje nasz honor i zdrowie psychiczne.

rys. Magda DanajTak, tak, oczywiście

Jest wiele rzeczy, których absolutnie nie należy robić po rozstaniu. Jedną z nich są pełne emocji telefony do byłych chłopaków i dziewczyn. W dobie mediów społecznościowych jest jeszcze gorzej - napisanie wiadomości na Facebooku korci, oj korci. A gdyby tak telefon odmawiał współpracy, gdy próbujemy w chwili słabości połączyć się z zakazanym kontaktem? I za karę puszczał nam, któryś z koszmarnych kawałków zespołu Nickelback? Ach, jak by to było pięknie (i strasznie). Jak szybko oduczyłybyśmy się autodestrukcyjnych zachowań! Wyobraźcie tylko sobie. Albo zobaczcie ten instruktażowy filmik Lady Products, co się stanie, gdy próbujesz próbujesz oglądać profil "eksa" na Facebooku:

Taka  apka rozwiązałaby wiele problemów i pozwoliła zachować twarz niejednej porzuconej damie (lub kawalerowi). Jaka szkoda, że Lady Products to tylko kobieca grupa komediowa, specjalizująca się w zamieszczanych w sieci skeczach, a taka aplikacja (jeszcze) nie istnieje. Trzeba przyznać, że dziewczyny faktycznie znają świat kobiecych potrzeb i potrafią wskazać, czego nam w życiu brakuje (rozsądku - to jedna z możliwych odpowiedzi).

nickelbackNickelback

P.S. Przepraszamy wszystkich fanów nu-metalu, którzy mogli poczuć się urażeni. To naprawdę nie nasza wina, że macie zły gust muzyczny.

Więcej o: